Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Pasowanie na Przedszkolaka w Woli Dębińskiej

27.10.2017
Pasowanie na Przedszkolaka w Woli Dębińskiej

W czwartek 19 października 2017 roku w Publicznym Przedszkolu  w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II odbyła się wielka uroczystość: „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności: wokalne, taneczne, recytatorskie i wypowiedziały akt ślubowania  przed publicznością jaką byli rodzice, rodzeństwo. Mali artyści spisali się na medal, gdzie zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Pani dyrektor Agnieszka Fikas zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkie przedszkolaki gratulując im, wręczając pamiątkowy dyplom oraz upominek.

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin