Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » „Arcydzieła z dyni i marchewki” w Przedszkolu w Łoniowej

„Arcydzieła z dyni i marchewki” w Przedszkolu w Łoniowej

„Arcydzieła z dyni i marchewki” w Przedszkolu w Łoniowej

W pierwszym tygodniu października hol Przedszkola w Łoniowej na chwilę zamienił się we wspaniałą galerię nietypowych (wykonanych z warzyw i owoców) dzieł sztuki. Wszystko to za sprawą odbywającego się cyklicznie w przedszkolu  rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Jesienne cudaki”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu z sezonowych warzyw i owoców pracy przestrzennej – „Jesiennego cudaka”, przedstawiającego dowolnie wybraną postać, przedmiot lub zwierzę. Efektem działalności plastycznej przedszkolaków i ich rodzin było 26 wspaniałych prac (zwierząt, ludzików, fantastycznych „stworków”), odznaczających się niezwykłą pomysłowością, precyzją wykonania. Dzieci wspólnie z rodzicami udowodniły, że warzywa i owoce są nie tylko wielkim źródłem witamin, ale mogą dostarczyć również mnóstwo świetnej zabawy, rozwinąć kreatywność i wyobraźnię. Uczestnicy konkursu oprócz pochwał  i uznania za trud włożony w wykonanie prac otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin