Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Przedszkolaki z Łoniowej obchodziły swoje święto

Przedszkolaki z Łoniowej obchodziły swoje święto

Przedszkole to miejsce zabawy, nauki, miejsce spotkań z kolegami, koleżankami, miejsce w którym zawsze jest gwarno i radośnie. Przedszkole to „pierwszy uniwersytet” dziecka – to tutaj nabywa ono podstawowych umiejętności, wiadomości, to tutaj kształtują się jego postawy, rozwijają talenty i  zainteresowania.

Bycie przedszkolakiem to prawdziwy powód do dumy, dlatego 13 września 2013 roku została przyjęta uchwała o ustanowieniu dnia 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. W Łoniowej święto to na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości przedszkolnych. W środę 20 września odświętnie ubrane dzieci, z dobrym humorem i uśmiechem na twarzy przywitały swoje panie w przedszkolu. Na dzieci czekały niespodzianki – konkursy, zabawy, pokazy sztuczek oraz słodkości. „Biedroneczki”, „Pszczółki” oraz „Motylki” spotkały się w przedszkolnej sali „kinowej”, gdzie miały okazję pośmiać się z bajek, które w dzieciństwie oglądały ich panie. Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało piękną odznakę z okazji obchodzonego święta.

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin