Wydarzenia szkolne

Wakacje na Hawajach

26.06.2017
Wakacje na Hawajach

Wspaniała zabawa, hawajskie stroje, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców można było zauważyć 17 czerwca w Zespole Szkół w Łysej Górze podczas Pikniku Rodzinnego.

Ogromną przygodą dla dzieci i rodziców było uczestniczenie w zawodach sportowych i możliwość otrzymania atrakcyjnych nagród.  Całe rodziny chętnie tańczyły do rytmu hawajskiej muzyki. Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała – większość z nich znalazła czas, aby  spędzić ten dzień ze swoimi pociechami w miłej, hawajskiej atmosferze. Twarze dzieci zamieniły się w zwierzątka, owady i postacie z bajek. Nie mogło zabraknąć waty cukrowej i kiełbaski z grilla. Zabawa przebiegała w atmosferze niezwykłej serdeczności i śmiechu. Cała impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i nikt nie wyszedł z niej niezadowolony. Było sportowo i pysznie!

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin