Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Święta majowe w Biadolinach Szlacheckich

5.05.2017
Święta majowe w Biadolinach Szlacheckich

30 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy szóstej Publicznej Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich, przygotowani przez mgr Krystiana Sadłonia i Roberta Sowę, zaprezentowali młodszym kolegom akademię przypominającą rocznice majowe. Przypomniano historię Polski od czasów Sejmu Wielkiego, poprzez okres powstań narodowych, po czas wysiłku polskiego żołnierza na polach bitewnych II wojny światowej. Dekoracje przygotowane przez mgr Barbarę Jeleń oraz odświętne stroje uczniów i nauczycieli, wraz z nastrojem patriotyzmu rozchodzącym się po szkole przyczyniły się do wzruszenia części widzów.

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie