SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej

2.06.2016
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej

Na boisku „Moje boisko Orlik 2012” w  Łysej Górze odbył się Turniej Piłki Nożnej w ramach Gimnazjady Gminy Dębno Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesław Kozłowskiego. Do udziału zgłosiło się pięć gimnazjów : Gimnazjum Łysa Góra, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum  Sufczyn, MOS Łysa Góra, Gimnazjum  Porąbka Uszewska. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” mecz trwał 2 x 8 min.

Otwarty Rekreacyjny Turniej Łuczniczy

25.05.2016
Otwarty Rekreacyjny Turniej Łuczniczy

Zapraszamy do udziału w Otwartym Rekreacyjnym Turnieju Łuczniczym o Puchar Starosty Brzeskiego. Turniej odbędzie się w ramach obchodów 1050-lecia Chrztu Polski, w trakcie wydarzenia "Piastowe Dziedzictwo" 12 czerwca 2016 roku na wzgórzu Bocheniec w Jadownikach. Turniej jest otwarty dla wszystkich a udział w nim jest bezpłatny.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Piłce Nożnej

19.05.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Piłce Nożnej

W dniu 16.05.2016r. na obiekcie sportowym „Moje boisko ORLIK 2012” w Dębnie odbyły się ostatnie zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w roku szkolnym 2015/2016. W turnieju udział wzięły reprezentacje szkół z Maszkienic, Woli Dębińskiej, Łysej Góry, Dębna, Porąbki Uszewskiej, Łoniowej i Biadolin Szlacheckich. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Dębnie oraz Zespół Szkolno Przedszkolny w Dębnie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w czwórboju lekkoatletycznym

18.05.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w czwórboju lekkoatletycznym

W dniu 9.05.2016r. na obiektach sportowych przy ZS w Woli Dębińskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w czwórboju lekkoatletycznym  dziewcząt i chłopców. W tym roku w zawodach wzięły udział wszystkie szkoły. Do udziału zgłosiły się SP w Woli Dębińskiej, SP w Dębnie, SP w Sufczynie, SP w Maszkienicach, SP w Biadolinach Szlacheckich, SP w Łysej Górze, SP w Łoniowej, SP w Jaworsku, SP w Niedźwiedzy i SP w Porąbce Uszewskiej. Każda reprezentacja składała się maksymalnie z 6 osób, z których wyniki czterech najlepszych osób były brane do punktacji drużynowej. Każdy z uczestników musiał zaliczyć cztery konkurencje: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m oraz bieg długi. Wśród dziewcząt najlepiej poradziły sobie dziewczęta z Łysej Góry a wśród chłopców reprezentanci SP w Łoniowej zgromadzili oni największą liczbę punktów.

Sztafetowe biegi przełajowe

18.04.2016
Sztafetowe biegi przełajowe

7 kwietnia 2016r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. Jako pierwsi na starcie stanęli uczniowie Gimnazjów. Do udziału zgłosiły się PG Porąbka Uszewska i PG Wola Dębińska.  W kategorii chłopców, pomimo długiego prowadzenia uczniów z Porąbki Uszewskiej, jednemu z chłopców przydarzyła się kontuzja, dlatego  Wola Dębińska wyszła na prowadzenie i nie dała sobie odebrać I miejsca.

W kategorii dziewcząt pewnie wygrała sztafeta ZS w Porąbce Uszewskiej pokonując uczennice z Woli Dębińskiej.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

 1. PG Wola Dębińska
 2. PG Porąbka Uszewska

Dziewczęta:

 1. PG Porąbka Uszewska
 2. PG Wola Dębińska

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Wśród dziewcząt pewne zwycięstwo odniosła sztafeta ze Szkoły Podstawowej w Łysej Górze, natomiast w kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie SP w Dębnie. Obie sztafety powtórzyły sukces z ubiegłego roku, w którym również wygrywały.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

 1. SP Dębno
 2. SP Wola Dębińska
 3. SP Porąbka Uszewska

Dziewczęta:

 1. SP Łysa Góra
 2. SP Wola Dębińska
 3. SP Porąbka Uszewska
 4. SP Dębno

Do udziału w zawodach powiatowych zakwalifikowały się dwie najlepsze sztafety w każdej kategorii, wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy Puchar Wójta Gminy Dębno.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini piłka siatkowa

24.03.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini piłka siatkowa

W drugim tygodniu marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Turniej mini piłki siatkowej przeprowadzony został na dwóch boiskach o zmniejszonych wymiarach. Do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny reprezentujące szkoły w Łysej Górze, Dębnie i Porąbce Uszewskiej.

Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

12.01.2016
Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

W hali sportowej w  Szczurowej, zostały rozegrane Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Brzeskiego. W sportowych zmaganiach, które zakończyły sie ogromnym sukcesem dziewcząt z Woli Dębińskiej (drużyna wywalczyła I miejsce) wzięło udział 7 zespołów z całego powiatu.

Świąteczny Turniej

30.12.2015
Świąteczny Turniej

Drużyna Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno uczestniczyła w Turnieju Świątecznym zorganizowanym przez Tarnowską Akademię Piłkarską. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z regionu tarnowskiego i dąbrowskiego. Organizatorzy przydzielili zespoły do dwóch grup, z których trzy najlepsze awansowały do finałów. Tym razem, UKS Orlik Dębno znalazł się poza ścisłą czołówką.

„Zostań Sportowcem Marzeń”

23.12.2015
„Zostań Sportowcem Marzeń”

W ramach projektu „Zostań Sportowcem Własnych Marzeń”, realizowanego  przez Uczniowski Klub Sportowy „Wolania” i współfinansowanego przez Urząd Gminy kilka dni temu zorganizowano turniej piłki ręcznej dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w Woli Dębińskiej.

 

Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym

23.12.2015
Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym

W hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. W pierwszej kategorii w zawodach wzięło udział łącznie 15 reprezentacji. Spośród wszystkich drużyn III miejsce zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej, w przypadku chłopców na najniższym stopniu podium uplasowała się reprezentacja z Biadolin Szlacheckich.

 

 

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 24

Kapliczki Małopolski     

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12