Aktualności sportowe

Podwójny sukces gimnazjalistów

2.11.2014
Podwójny sukces gimnazjalistów

Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej, występujący w rozgrywanej w hali w Szczurowej, powiatowej Gimnazjadzie w unihokeju. Dziewczęta zakończyły te zawody na drugiej pozycji, chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu.

Srebrni piłkarze z Woli Dębińskiej

20.10.2014
Srebrni piłkarze z Woli Dębińskiej

Chłopcy z Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej wywalczyli tytuł wicemistrzów powiatu brzeskiego w halowej piłce nożnej.
Przepustką do startu w mistrzostwach powiatu było dla młodych piłkarzy z Woli Dębińskiej zajęcie pierwszego miejsca w zawodach gminnych, które z udziałem sześciu drużyn odbyły się w hali sportowej w Maszkienicach (w finale ekipa, której opiekunem był Jaromir Radzikowski, pokonała 2-1 rówieśników z Szkoły Podstawowej w Łysej Górze).

Liga Mistrzów w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

26.09.2014
 Liga Mistrzów w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

Jedenaście drużyn z trzech powiatów wzięło udział w odbywającym się w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej Małopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców - Gimnazjada  „Mini – Champions League 2014”.  Rywalizację wygrali reprezentanci Gimnazjum nr 1 w Bochni, a najlepszą drużyną z gminy Dębno okazało się Gimnazjum w Sufczynie.

Pobiegli na przełaj

24.09.2014
Pobiegli na przełaj

W indywidualnych biegach przełajowych rywalizowali w Woli Dębińskiej uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z całej Gminy Dębno. W poszczególnych kategoriach triumfowali reprezentanci szkól w Woli Dębińskiej, Porąbce Uszewskiej, Dębna i Łysej Góry.

Emocje pod siatką

13.08.2014
Emocje pod siatką

Cztery zespoły rywalizowały w I Otwartym Turniej Siatkówki Mixy 2014, który odbył się na „Orliku” w Dębnie. W roli zwycięzcy turniej zakończyła drużyna ADHD Squad z Łysej Góry.

Dwa zwycięstwa uczniów z Porąbkli

13.06.2014
Dwa zwycięstwa uczniów z Porąbkli

Sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek wzięło udział w tegorocznym Łysogórskim Biegu Przełajowym. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Tomasz Kopyć z Gnojnika, Ksawery Styrna z Porąbki Uszewskiej, Jowita Nowak z Wojnicza i Monika Franczyk z Porąbki Uszewskiej.

Dębno wygrało turniej

5.05.2014
Dębno wygrało turniej

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Dębnie wygrała rywalizację w mini-piłce nożnej odbywającą się. na obiekcie „Orlik” w Dębnie. W turnieju  z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha wzięło udział sześć zespołów.

Wicemistrzostwo powiatu

1.04.2014
Wicemistrzostwo powiatu

Drugie miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej dziewcząt zajęła reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Porąbce Uszewskiej. W finale po ambitnej walce uległy rywalkom z Brzeska 0:2.

Emocje pod siatką ZDJĘCIA

19.03.2014
Emocje pod siatką ZDJĘCIA

Szkoła Podstawowa w Maszkienicach wśród dziewcząt i Szkoła Podstawowa w Dębnie wśród chłopców triumfowały w turnieju w siatkówce odbywającym się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Grzegorza Bracha.

Gospodarze wygrywają podwójnie

4.03.2014
Gospodarze wygrywają podwójnie

Zwycięstwem drużyn reprezentujących Zespół Szkół w Porąbce Uszewskiej zakończyła się Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt o Puchar Wójta Grzegorza Bracha.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 20

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin