Aktualności sportowe

Zwycięzcy Gimnazjady w tenisie stołowym

27.01.2015
Zwycięzcy Gimnazjady w tenisie stołowym

Uczniowie z terenu gminy Dębno rywalizowali Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Świetne wyniki osiągnęli reprezentanci Zespołu Szkół w Sufczynie, gdzie odbyły się zawody. Poniżej klasyfikacje w poszczególnych kategoriach.

Drewniani Tim na czele tabeli

20.01.2015
Drewniani Tim na czele tabeli

Ruszyła Dębińska Liga Halowej Piłki Nożnej. W pierwszej serii gier nie brakowało emocji o wysokich wyników. Na razie z kompletem dwóch zwycięstw prowadzi drużyna Drewniani Tim. Tylko gorszym bilansem bramowym ustępują im zespoły Green Stone oraz Golden Boys Jaworsko. Spotkania rozgrywane są na hali sportowej w Porąbce Uszewskiej.

Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie w unihokeju

15.01.2015
Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie w unihokeju

Emocji nie brakowało. W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biadolinach Szlacheckich odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizację przeprowadzono w unihokeju. O laury walczono w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Za organizację zawodów był odpowiedzialny koordynator sportu - Mikołaj Gurgrul.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

SP Biadoliny Szlacheckie - SP Maszkienice 0:2

SP Maszkienice - SP Wola Dębińska 1:1

SP Biadoliny Szlacheckie - SP Wola Dębińska 3:1

Wraca Sportowa Liga Zakładów Pracy

9.01.2015
Wraca Sportowa Liga Zakładów Pracy

Golden Bois z Jaworska, ExMammaMia, OSP Wola Dębińska, a może jakaś inna ekipa zwycięży w rozgrywkach Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego? Zmagania będą odbywać się w ramach reaktywowanej po rocznej przerwie Sportowej Ligi Zakładów Pracy. Pierwszy turniej już 17 stycznia w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej.

W lidze zagra 10 drużyn:

Tenisowa hierarchia ustalona ZDJĘCIA

11.12.2014
Tenisowa hierarchia ustalona ZDJĘCIA

Bartłomiej Kornaś z SP w Porąbce Uszewskiej zwyciężył rywalizację indywidulaną w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców. W zmaganiach drużynowych najlepszy okazał się zespół SP w Łysej Górze.

Wszystko dla dziewcząt z Łysej Góry

30.11.2014
Wszystko dla dziewcząt z Łysej Góry

Dziewczęta z Łysej Góry zdominowały zmagania w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W zawodach rozegranych w Zespole Szkół w Sufczynie, reprezentantki Szkoły Podstawowej w Łysej Górze, zajęły pięć pierwszych miejsc w rywalizacji indywidualnej, podwójnie triumfując również w turnieju drużynowym. Oprócz bezsprzecznych dominatorek, udział w mistrzostwach wzięły również zawodniczki z Woli Dębińskiej, Sufczyna, Jaworska i Niedźwiedzy.

Wola Dębińska trzecia w powiecie

2.11.2014
Wola Dębińska trzecia w powiecie

Podczas sesji Rady Powiatu Brzeskiego nastąpiło wręczenie wyróżnień szkołom, które osiągnęły najlepsze wyniki w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za poprzedni rok szkolny. Wśród placówek uhonorowanych pamiątkowymi statuetkami i dyplomami, znalazło się Publiczne Gimnazjum w Woli Dębińskiej.

Podwójny sukces gimnazjalistów

2.11.2014
Podwójny sukces gimnazjalistów

Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej, występujący w rozgrywanej w hali w Szczurowej, powiatowej Gimnazjadzie w unihokeju. Dziewczęta zakończyły te zawody na drugiej pozycji, chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu.

Srebrni piłkarze z Woli Dębińskiej

20.10.2014
Srebrni piłkarze z Woli Dębińskiej

Chłopcy z Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej wywalczyli tytuł wicemistrzów powiatu brzeskiego w halowej piłce nożnej.
Przepustką do startu w mistrzostwach powiatu było dla młodych piłkarzy z Woli Dębińskiej zajęcie pierwszego miejsca w zawodach gminnych, które z udziałem sześciu drużyn odbyły się w hali sportowej w Maszkienicach (w finale ekipa, której opiekunem był Jaromir Radzikowski, pokonała 2-1 rówieśników z Szkoły Podstawowej w Łysej Górze).

Liga Mistrzów w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

26.09.2014
 Liga Mistrzów w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

Jedenaście drużyn z trzech powiatów wzięło udział w odbywającym się w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej Małopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców - Gimnazjada  „Mini – Champions League 2014”.  Rywalizację wygrali reprezentanci Gimnazjum nr 1 w Bochni, a najlepszą drużyną z gminy Dębno okazało się Gimnazjum w Sufczynie.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 21