SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Tenisowa hierarchia ustalona ZDJĘCIA

11.12.2014
Tenisowa hierarchia ustalona ZDJĘCIA

Bartłomiej Kornaś z SP w Porąbce Uszewskiej zwyciężył rywalizację indywidulaną w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców. W zmaganiach drużynowych najlepszy okazał się zespół SP w Łysej Górze.

Wszystko dla dziewcząt z Łysej Góry

30.11.2014
Wszystko dla dziewcząt z Łysej Góry

Dziewczęta z Łysej Góry zdominowały zmagania w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W zawodach rozegranych w Zespole Szkół w Sufczynie, reprezentantki Szkoły Podstawowej w Łysej Górze, zajęły pięć pierwszych miejsc w rywalizacji indywidualnej, podwójnie triumfując również w turnieju drużynowym. Oprócz bezsprzecznych dominatorek, udział w mistrzostwach wzięły również zawodniczki z Woli Dębińskiej, Sufczyna, Jaworska i Niedźwiedzy.

Wola Dębińska trzecia w powiecie

2.11.2014
Wola Dębińska trzecia w powiecie

Podczas sesji Rady Powiatu Brzeskiego nastąpiło wręczenie wyróżnień szkołom, które osiągnęły najlepsze wyniki w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za poprzedni rok szkolny. Wśród placówek uhonorowanych pamiątkowymi statuetkami i dyplomami, znalazło się Publiczne Gimnazjum w Woli Dębińskiej.

Podwójny sukces gimnazjalistów

2.11.2014
Podwójny sukces gimnazjalistów

Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej, występujący w rozgrywanej w hali w Szczurowej, powiatowej Gimnazjadzie w unihokeju. Dziewczęta zakończyły te zawody na drugiej pozycji, chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu.

Srebrni piłkarze z Woli Dębińskiej

20.10.2014
Srebrni piłkarze z Woli Dębińskiej

Chłopcy z Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej wywalczyli tytuł wicemistrzów powiatu brzeskiego w halowej piłce nożnej.
Przepustką do startu w mistrzostwach powiatu było dla młodych piłkarzy z Woli Dębińskiej zajęcie pierwszego miejsca w zawodach gminnych, które z udziałem sześciu drużyn odbyły się w hali sportowej w Maszkienicach (w finale ekipa, której opiekunem był Jaromir Radzikowski, pokonała 2-1 rówieśników z Szkoły Podstawowej w Łysej Górze).

Liga Mistrzów w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

26.09.2014
 Liga Mistrzów w Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

Jedenaście drużyn z trzech powiatów wzięło udział w odbywającym się w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej Małopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców - Gimnazjada  „Mini – Champions League 2014”.  Rywalizację wygrali reprezentanci Gimnazjum nr 1 w Bochni, a najlepszą drużyną z gminy Dębno okazało się Gimnazjum w Sufczynie.

Pobiegli na przełaj

24.09.2014
Pobiegli na przełaj

W indywidualnych biegach przełajowych rywalizowali w Woli Dębińskiej uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z całej Gminy Dębno. W poszczególnych kategoriach triumfowali reprezentanci szkól w Woli Dębińskiej, Porąbce Uszewskiej, Dębna i Łysej Góry.

Emocje pod siatką

13.08.2014
Emocje pod siatką

Cztery zespoły rywalizowały w I Otwartym Turniej Siatkówki Mixy 2014, który odbył się na „Orliku” w Dębnie. W roli zwycięzcy turniej zakończyła drużyna ADHD Squad z Łysej Góry.

Dwa zwycięstwa uczniów z Porąbkli

13.06.2014
Dwa zwycięstwa uczniów z Porąbkli

Sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek wzięło udział w tegorocznym Łysogórskim Biegu Przełajowym. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Tomasz Kopyć z Gnojnika, Ksawery Styrna z Porąbki Uszewskiej, Jowita Nowak z Wojnicza i Monika Franczyk z Porąbki Uszewskiej.

Dębno wygrało turniej

5.05.2014
Dębno wygrało turniej


Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Dębnie wygrała rywalizację w mini-piłce nożnej odbywającą się. na obiekcie „Orlik” w Dębnie. W turnieju  z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha wzięło udział sześć zespołów.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 20

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12