Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Green Stone Mistrzem Ligi!!!

3.03.2015
Green Stone Mistrzem Ligi!!!

W sobotę, 28 lutego 2015 roku zakończyły się rozgrywki Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w ramach Sportowej Ligi Zakładów Pracy pt.
„Z Rekreacją na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Liga futsalu finiszuje

24.02.2015

Ostatnia seria gier Dębińskiej Sportowej Ligi Zakładów Pracy w futsalu zapowiada się emocjonująco. Co prawda, przedostatnia runda przyniosła 7 zwycięstwo (na 7 meczów) drużyny Green Stone, ale najtrudniejsze dopiero przed liderem tabeli. Na koniec Green Stone czekają mecze z zespołami z czołówki, czyli Golden Boys Jaworsko i Drewniani Tim.

Green Stone na czele tabeli

19.02.2015

Za nami już 3. seria gier Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Sytuacja w tabeli zmienia się niczym w kalejdoskopie. Tym razem na czele jest zespół Green Stone. Należy dodać, że lider zwyciężył we wszystkich dotychczasowych meczach.

Tabelę zamyka Kłos Łysa Góra. Drużyna dwa ostatnie mecze oddała walkowerem. W klasyfikacji strzelców prowadzi Jakub Kumorek (Green Stone) z 20 bramkami na koncie.

Komplet wyników i tabela oraz lista strzelców w załączniku.

Wyniki IMS w koszykówce dziewcząt

11.02.2015
Wyniki IMS w koszykówce dziewcząt

Trzy drużyny wzięły udział w zawodach z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. Areną zmagań była hala sportowa w Woli Dębińskiej. Ostatecznie, Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego przypadł reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Maszkienicach.

Wyniki:
Łysa Góra  – Maszkienice 4:22
Łysa Góra - Wola Dębińska 14:6
Maszkienice - Wola Dębińska 19:7

IMS w koszykówce chłopców

9.02.2015
IMS w koszykówce chłopców

Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego pojechał do Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Reprezentanci wspomnianej placówki zwyciężyli w zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Koszykówce chłopców. Turniej odbył się w hali sportowej w Sufczynie.

Nowy lider ligi halowej

29.01.2015

Nabierają rozpędu rozgrywki Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, odbywającej się w ramach reaktywowanej Sportowej Ligi Zakładów Pracy. Po kolejnych seriach gier mamy nowego lidera, czyli Golden Boys Jaworsko.

Drużyna z Jaworska ma na swoim koncie komplet czterech zwycięstw. Bez straty punktów jest także zespół Green Stone. Wicelider tabeli ma o jeden mecz mniej niż Golden Boys. Z kolei spadek z pierwszego miejsca na szóste zaliczyli zawodnicy Drewniani Tim.

Zwycięzcy Gimnazjady w tenisie stołowym

27.01.2015
Zwycięzcy Gimnazjady w tenisie stołowym

Uczniowie z terenu gminy Dębno rywalizowali Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Świetne wyniki osiągnęli reprezentanci Zespołu Szkół w Sufczynie, gdzie odbyły się zawody. Poniżej klasyfikacje w poszczególnych kategoriach.

Drewniani Tim na czele tabeli

20.01.2015
Drewniani Tim na czele tabeli

Ruszyła Dębińska Liga Halowej Piłki Nożnej. W pierwszej serii gier nie brakowało emocji o wysokich wyników. Na razie z kompletem dwóch zwycięstw prowadzi drużyna Drewniani Tim. Tylko gorszym bilansem bramowym ustępują im zespoły Green Stone oraz Golden Boys Jaworsko. Spotkania rozgrywane są na hali sportowej w Porąbce Uszewskiej.

Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie w unihokeju

15.01.2015
Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie w unihokeju

Emocji nie brakowało. W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biadolinach Szlacheckich odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizację przeprowadzono w unihokeju. O laury walczono w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Za organizację zawodów był odpowiedzialny koordynator sportu - Mikołaj Gurgrul.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

SP Biadoliny Szlacheckie - SP Maszkienice 0:2

SP Maszkienice - SP Wola Dębińska 1:1

SP Biadoliny Szlacheckie - SP Wola Dębińska 3:1

Wraca Sportowa Liga Zakładów Pracy

9.01.2015
Wraca Sportowa Liga Zakładów Pracy

Golden Bois z Jaworska, ExMammaMia, OSP Wola Dębińska, a może jakaś inna ekipa zwycięży w rozgrywkach Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego? Zmagania będą odbywać się w ramach reaktywowanej po rocznej przerwie Sportowej Ligi Zakładów Pracy. Pierwszy turniej już 17 stycznia w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej.

W lidze zagra 10 drużyn:

[ poprzednia| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | następna ] stron: 20