SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Gminna Spartakiada

4.07.2016
Gminna Spartakiada

W sobotę 9 lipca 2016 r. na stadionie LKS Orzeł Dębno odbędzie się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych pod patronatem i o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Tradycyjnie rozgrywki zostały zaplanowane w dwóch dyscyplinach zespołowych: piłka nożna mężczyzn i piłka siatkowa kobiet i mężczyzn. Oprócz gier zespołowych zawodnicy z Gminy Dębno będą mogli zmierzyć się w konkurencjach rekreacyjnych takich jak przeciąganie liny, rzut lotką do tarczy, rzut piłką do kosza. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie oraz w regulaminie.

XII Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków

9.06.2016
XII Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków

3 czerwca 2016 r. odbył się XII Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków, którego organizatorem był Urząd Gminy Dębno. Tym razem wychowankowie rywalizowali na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie. W turnieju wzięło udział 8 zespołów przedszkolaków (Publiczne Przedszkole w Dębnie, Łoniowej, Porąbce Uszewskiej, Woli Dębińskiej oraz oddziały przedszkolne z Biadolin Szlacheckiech, Dębna, Sufczyna a także  Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka").

Policjanci z Brzeska najlepsi w małopolsce

6.06.2016
Policjanci z Brzeska najlepsi w małopolsce

W dniu 21 maja 2016 roku w hali „Bronowianki” w Krakowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej policjantów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie -  insp. dr Tomasza Miłkowskiego. Najlepsze zawody rozegrali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, którzy zwyciężyli wszystkie swoje mecze. W pierwszym spotkaniu pokonali KMP  Tarnów 2 : 0, w drugim meczu nie dali szans Reprezentacji OPP Kraków, gdzie również było 2 : 0 i zajęli I miejsce w grupie.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej

2.06.2016
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej

Na boisku „Moje boisko Orlik 2012” w  Łysej Górze odbył się Turniej Piłki Nożnej w ramach Gimnazjady Gminy Dębno Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesław Kozłowskiego. Do udziału zgłosiło się pięć gimnazjów : Gimnazjum Łysa Góra, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum  Sufczyn, MOS Łysa Góra, Gimnazjum  Porąbka Uszewska. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” mecz trwał 2 x 8 min.

Otwarty Rekreacyjny Turniej Łuczniczy

25.05.2016
Otwarty Rekreacyjny Turniej Łuczniczy

Zapraszamy do udziału w Otwartym Rekreacyjnym Turnieju Łuczniczym o Puchar Starosty Brzeskiego. Turniej odbędzie się w ramach obchodów 1050-lecia Chrztu Polski, w trakcie wydarzenia "Piastowe Dziedzictwo" 12 czerwca 2016 roku na wzgórzu Bocheniec w Jadownikach. Turniej jest otwarty dla wszystkich a udział w nim jest bezpłatny.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Piłce Nożnej

19.05.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Piłce Nożnej

W dniu 16.05.2016r. na obiekcie sportowym „Moje boisko ORLIK 2012” w Dębnie odbyły się ostatnie zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w roku szkolnym 2015/2016. W turnieju udział wzięły reprezentacje szkół z Maszkienic, Woli Dębińskiej, Łysej Góry, Dębna, Porąbki Uszewskiej, Łoniowej i Biadolin Szlacheckich. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Dębnie oraz Zespół Szkolno Przedszkolny w Dębnie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w czwórboju lekkoatletycznym

18.05.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w czwórboju lekkoatletycznym

W dniu 9.05.2016r. na obiektach sportowych przy ZS w Woli Dębińskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w czwórboju lekkoatletycznym  dziewcząt i chłopców. W tym roku w zawodach wzięły udział wszystkie szkoły. Do udziału zgłosiły się SP w Woli Dębińskiej, SP w Dębnie, SP w Sufczynie, SP w Maszkienicach, SP w Biadolinach Szlacheckich, SP w Łysej Górze, SP w Łoniowej, SP w Jaworsku, SP w Niedźwiedzy i SP w Porąbce Uszewskiej. Każda reprezentacja składała się maksymalnie z 6 osób, z których wyniki czterech najlepszych osób były brane do punktacji drużynowej. Każdy z uczestników musiał zaliczyć cztery konkurencje: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m oraz bieg długi. Wśród dziewcząt najlepiej poradziły sobie dziewczęta z Łysej Góry a wśród chłopców reprezentanci SP w Łoniowej zgromadzili oni największą liczbę punktów.

Sztafetowe biegi przełajowe

18.04.2016
Sztafetowe biegi przełajowe

7 kwietnia 2016r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. Jako pierwsi na starcie stanęli uczniowie Gimnazjów. Do udziału zgłosiły się PG Porąbka Uszewska i PG Wola Dębińska.  W kategorii chłopców, pomimo długiego prowadzenia uczniów z Porąbki Uszewskiej, jednemu z chłopców przydarzyła się kontuzja, dlatego  Wola Dębińska wyszła na prowadzenie i nie dała sobie odebrać I miejsca.

W kategorii dziewcząt pewnie wygrała sztafeta ZS w Porąbce Uszewskiej pokonując uczennice z Woli Dębińskiej.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

 1. PG Wola Dębińska
 2. PG Porąbka Uszewska

Dziewczęta:

 1. PG Porąbka Uszewska
 2. PG Wola Dębińska

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Wśród dziewcząt pewne zwycięstwo odniosła sztafeta ze Szkoły Podstawowej w Łysej Górze, natomiast w kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie SP w Dębnie. Obie sztafety powtórzyły sukces z ubiegłego roku, w którym również wygrywały.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

 1. SP Dębno
 2. SP Wola Dębińska
 3. SP Porąbka Uszewska

Dziewczęta:

 1. SP Łysa Góra
 2. SP Wola Dębińska
 3. SP Porąbka Uszewska
 4. SP Dębno

Do udziału w zawodach powiatowych zakwalifikowały się dwie najlepsze sztafety w każdej kategorii, wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy Puchar Wójta Gminy Dębno.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini piłka siatkowa

24.03.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini piłka siatkowa

W drugim tygodniu marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Turniej mini piłki siatkowej przeprowadzony został na dwóch boiskach o zmniejszonych wymiarach. Do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny reprezentujące szkoły w Łysej Górze, Dębnie i Porąbce Uszewskiej.

Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

12.01.2016
Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

W hali sportowej w  Szczurowej, zostały rozegrane Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Brzeskiego. W sportowych zmaganiach, które zakończyły sie ogromnym sukcesem dziewcząt z Woli Dębińskiej (drużyna wywalczyła I miejsce) wzięło udział 7 zespołów z całego powiatu.

[ poprzednia| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | następna ] stron: 23

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12