Aktualności sportowe

II Otwarty turniej siatkarski Mixy

22.06.2015
II Otwarty turniej siatkarski Mixy
W sobotę 20 czerwca, na obiekcie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Dębnie, odbył się II Otwarty turniej siatkarski Mixy - amatorskich drużyn mieszanych. Wielkie, siatkarskie święto jakim były niewątpliwie te zawody, okazały się dobrą promocją tego sportu i aktywną formą spędzenia czasu. Nie brakowało sportowych emocji, walki na całej długości boiska, świetnych zwrótów akcji, a także dramatycznych i zaciętych tie-breaków!

II otwarty turniej siatkówki - Mixy

18.06.2015
II otwarty turniej siatkówki - Mixy

Moje boisko Orlik 2012 w Dębnie zaprasza na II otwarty turniej siatkówki mieszanych drużyn amatorskich. Gwarantowana dobra zabawa i nagrody dla najlepszych.

II Małopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada Pt. „Mini – Champions League 2015”

17.06.2015
II Małopolski  Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada Pt. „Mini – Champions League 2015”

Urząd Marszałkowski w Krakowie, Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Gminy w Dębnie, Zespół Szkół w Woli Dębińskiej i UKS „Atlas” Wola Dębińska byli organizatorami II Małopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada  Pt. „Mini – Champions League 2015” o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Sowy,  Starosty Powiatu Brzesko – Andrzeja Potępy, Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w  Woli Dębińskiej- Bogusławy Faron.

Orlik 2012 w Dębnie - zajęcia feryjne na sportowo!

6.03.2015
Orlik 2012 w Dębnie - zajęcia feryjne na sportowo!

W sobotę, 28 lutego 2015 roku dzieci zakończyły zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych. Animatorką zajęć była studentka AWF-u w Krakowie Katarzyna Szczupak.

Celem zajęć było:

- propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży;

- propagowanie bezpieczeństwa na drodze poprzez wręczenie opasek odblaskowych;

Green Stone Mistrzem Ligi!!!

3.03.2015
Green Stone Mistrzem Ligi!!!

W sobotę, 28 lutego 2015 roku zakończyły się rozgrywki Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w ramach Sportowej Ligi Zakładów Pracy pt.
„Z Rekreacją na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Liga futsalu finiszuje

24.02.2015

Ostatnia seria gier Dębińskiej Sportowej Ligi Zakładów Pracy w futsalu zapowiada się emocjonująco. Co prawda, przedostatnia runda przyniosła 7 zwycięstwo (na 7 meczów) drużyny Green Stone, ale najtrudniejsze dopiero przed liderem tabeli. Na koniec Green Stone czekają mecze z zespołami z czołówki, czyli Golden Boys Jaworsko i Drewniani Tim.

Green Stone na czele tabeli

19.02.2015

Za nami już 3. seria gier Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Sytuacja w tabeli zmienia się niczym w kalejdoskopie. Tym razem na czele jest zespół Green Stone. Należy dodać, że lider zwyciężył we wszystkich dotychczasowych meczach.

Tabelę zamyka Kłos Łysa Góra. Drużyna dwa ostatnie mecze oddała walkowerem. W klasyfikacji strzelców prowadzi Jakub Kumorek (Green Stone) z 20 bramkami na koncie.

Komplet wyników i tabela oraz lista strzelców w załączniku.

Wyniki IMS w koszykówce dziewcząt

11.02.2015
Wyniki IMS w koszykówce dziewcząt

Trzy drużyny wzięły udział w zawodach z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. Areną zmagań była hala sportowa w Woli Dębińskiej. Ostatecznie, Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego przypadł reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Maszkienicach.

Wyniki:
Łysa Góra  – Maszkienice 4:22
Łysa Góra - Wola Dębińska 14:6
Maszkienice - Wola Dębińska 19:7

IMS w koszykówce chłopców

9.02.2015
IMS w koszykówce chłopców

Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego pojechał do Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Reprezentanci wspomnianej placówki zwyciężyli w zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Koszykówce chłopców. Turniej odbył się w hali sportowej w Sufczynie.

Nowy lider ligi halowej

29.01.2015

Nabierają rozpędu rozgrywki Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, odbywającej się w ramach reaktywowanej Sportowej Ligi Zakładów Pracy. Po kolejnych seriach gier mamy nowego lidera, czyli Golden Boys Jaworsko.

Drużyna z Jaworska ma na swoim koncie komplet czterech zwycięstw. Bez straty punktów jest także zespół Green Stone. Wicelider tabeli ma o jeden mecz mniej niż Golden Boys. Z kolei spadek z pierwszego miejsca na szóste zaliczyli zawodnicy Drewniani Tim.

[ poprzednia| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | następna ] stron: 21