Aktualności sportowe

Wyniki IMS w koszykówce dziewcząt

11.02.2015
Wyniki IMS w koszykówce dziewcząt

Trzy drużyny wzięły udział w zawodach z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. Areną zmagań była hala sportowa w Woli Dębińskiej. Ostatecznie, Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego przypadł reprezentantkom Szkoły Podstawowej w Maszkienicach.

Wyniki:
Łysa Góra  – Maszkienice 4:22
Łysa Góra - Wola Dębińska 14:6
Maszkienice - Wola Dębińska 19:7

IMS w koszykówce chłopców

9.02.2015
IMS w koszykówce chłopców

Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego pojechał do Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Reprezentanci wspomnianej placówki zwyciężyli w zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w Mini Koszykówce chłopców. Turniej odbył się w hali sportowej w Sufczynie.

Nowy lider ligi halowej

29.01.2015

Nabierają rozpędu rozgrywki Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, odbywającej się w ramach reaktywowanej Sportowej Ligi Zakładów Pracy. Po kolejnych seriach gier mamy nowego lidera, czyli Golden Boys Jaworsko.

Drużyna z Jaworska ma na swoim koncie komplet czterech zwycięstw. Bez straty punktów jest także zespół Green Stone. Wicelider tabeli ma o jeden mecz mniej niż Golden Boys. Z kolei spadek z pierwszego miejsca na szóste zaliczyli zawodnicy Drewniani Tim.

Zwycięzcy Gimnazjady w tenisie stołowym

27.01.2015
Zwycięzcy Gimnazjady w tenisie stołowym

Uczniowie z terenu gminy Dębno rywalizowali Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Świetne wyniki osiągnęli reprezentanci Zespołu Szkół w Sufczynie, gdzie odbyły się zawody. Poniżej klasyfikacje w poszczególnych kategoriach.

Drewniani Tim na czele tabeli

20.01.2015
Drewniani Tim na czele tabeli

Ruszyła Dębińska Liga Halowej Piłki Nożnej. W pierwszej serii gier nie brakowało emocji o wysokich wyników. Na razie z kompletem dwóch zwycięstw prowadzi drużyna Drewniani Tim. Tylko gorszym bilansem bramowym ustępują im zespoły Green Stone oraz Golden Boys Jaworsko. Spotkania rozgrywane są na hali sportowej w Porąbce Uszewskiej.

Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie w unihokeju

15.01.2015
Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie w unihokeju

Emocji nie brakowało. W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biadolinach Szlacheckich odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizację przeprowadzono w unihokeju. O laury walczono w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Za organizację zawodów był odpowiedzialny koordynator sportu - Mikołaj Gurgrul.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

SP Biadoliny Szlacheckie - SP Maszkienice 0:2

SP Maszkienice - SP Wola Dębińska 1:1

SP Biadoliny Szlacheckie - SP Wola Dębińska 3:1

Wraca Sportowa Liga Zakładów Pracy

9.01.2015
Wraca Sportowa Liga Zakładów Pracy

Golden Bois z Jaworska, ExMammaMia, OSP Wola Dębińska, a może jakaś inna ekipa zwycięży w rozgrywkach Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego? Zmagania będą odbywać się w ramach reaktywowanej po rocznej przerwie Sportowej Ligi Zakładów Pracy. Pierwszy turniej już 17 stycznia w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej.

W lidze zagra 10 drużyn:

Tenisowa hierarchia ustalona ZDJĘCIA

11.12.2014
Tenisowa hierarchia ustalona ZDJĘCIA

Bartłomiej Kornaś z SP w Porąbce Uszewskiej zwyciężył rywalizację indywidulaną w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców. W zmaganiach drużynowych najlepszy okazał się zespół SP w Łysej Górze.

Wszystko dla dziewcząt z Łysej Góry

30.11.2014
Wszystko dla dziewcząt z Łysej Góry

Dziewczęta z Łysej Góry zdominowały zmagania w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W zawodach rozegranych w Zespole Szkół w Sufczynie, reprezentantki Szkoły Podstawowej w Łysej Górze, zajęły pięć pierwszych miejsc w rywalizacji indywidualnej, podwójnie triumfując również w turnieju drużynowym. Oprócz bezsprzecznych dominatorek, udział w mistrzostwach wzięły również zawodniczki z Woli Dębińskiej, Sufczyna, Jaworska i Niedźwiedzy.

Wola Dębińska trzecia w powiecie

2.11.2014
Wola Dębińska trzecia w powiecie

Podczas sesji Rady Powiatu Brzeskiego nastąpiło wręczenie wyróżnień szkołom, które osiągnęły najlepsze wyniki w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za poprzedni rok szkolny. Wśród placówek uhonorowanych pamiątkowymi statuetkami i dyplomami, znalazło się Publiczne Gimnazjum w Woli Dębińskiej.

[ poprzednia| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | następna ] stron: 20

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin