Aktualności sportowe

Za nami kolejne zajęcia z tenisa ziemnego

24.08.2015
Za nami kolejne zajęcia z tenisa ziemnego

Zajęcia z tenisa ziemnego powoli dobiegają końca. Do tej pory, treningi cieszyły się sporym zainteresowaniem. Z dnia na dzień przybywało chętnych dzieci. Codziennie uczestnicy poznają nową dyscyplinę, ale też poprzez zabawę mogą doskonalić nabyte już umiejętności. Zajęcia będą trwać jeszcze do końca tygodnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy z różnych powodów nie mogli wziąć udziału w treningach w poprzednich terminach.

Brawo Wojtek

11.08.2015
Brawo Wojtek

Wojciech Wojdak mistrz Polski w pływaniu, a prywatnie mieszkaniec naszej gminy i tym razem nie zawiódł swoich fanów. Podczas pływackich mistrzostw świata odbywających się w Kazaniu, mieszkaniec Maszkienic zarówno w finale rywalizacji na 400 m jak i na 800 m stylem dowolnym zajął 6. miejsce.

Wakacje z piłką nożną

30.06.2015
Wakacje z piłką nożną

Serdecznie zapraszamy młodzież z rocznika 2002 oraz młodszych do wzięcia udziału w gminnym turnieju piłki nożnej, który odbędzie się na Orliku w Dębnie w dniu 16 lipca 2015 tj czwartek o godz. 16:00. Planowane składy 5+1 /mogą to być drużyny mieszane/.

II Otwarty turniej siatkarski Mixy

22.06.2015
II Otwarty turniej siatkarski Mixy
W sobotę 20 czerwca, na obiekcie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Dębnie, odbył się II Otwarty turniej siatkarski Mixy - amatorskich drużyn mieszanych. Wielkie, siatkarskie święto jakim były niewątpliwie te zawody, okazały się dobrą promocją tego sportu i aktywną formą spędzenia czasu. Nie brakowało sportowych emocji, walki na całej długości boiska, świetnych zwrótów akcji, a także dramatycznych i zaciętych tie-breaków!

II otwarty turniej siatkówki - Mixy

18.06.2015
II otwarty turniej siatkówki - Mixy

Moje boisko Orlik 2012 w Dębnie zaprasza na II otwarty turniej siatkówki mieszanych drużyn amatorskich. Gwarantowana dobra zabawa i nagrody dla najlepszych.

II Małopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada Pt. „Mini – Champions League 2015”

17.06.2015
II Małopolski  Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada Pt. „Mini – Champions League 2015”

Urząd Marszałkowski w Krakowie, Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Gminy w Dębnie, Zespół Szkół w Woli Dębińskiej i UKS „Atlas” Wola Dębińska byli organizatorami II Małopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada  Pt. „Mini – Champions League 2015” o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Sowy,  Starosty Powiatu Brzesko – Andrzeja Potępy, Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w  Woli Dębińskiej- Bogusławy Faron.

Orlik 2012 w Dębnie - zajęcia feryjne na sportowo!

6.03.2015
Orlik 2012 w Dębnie - zajęcia feryjne na sportowo!

W sobotę, 28 lutego 2015 roku dzieci zakończyły zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych. Animatorką zajęć była studentka AWF-u w Krakowie Katarzyna Szczupak.

Celem zajęć było:

- propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży;

- propagowanie bezpieczeństwa na drodze poprzez wręczenie opasek odblaskowych;

Green Stone Mistrzem Ligi!!!

3.03.2015
Green Stone Mistrzem Ligi!!!

W sobotę, 28 lutego 2015 roku zakończyły się rozgrywki Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w ramach Sportowej Ligi Zakładów Pracy pt.
„Z Rekreacją na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Liga futsalu finiszuje

24.02.2015

Ostatnia seria gier Dębińskiej Sportowej Ligi Zakładów Pracy w futsalu zapowiada się emocjonująco. Co prawda, przedostatnia runda przyniosła 7 zwycięstwo (na 7 meczów) drużyny Green Stone, ale najtrudniejsze dopiero przed liderem tabeli. Na koniec Green Stone czekają mecze z zespołami z czołówki, czyli Golden Boys Jaworsko i Drewniani Tim.

Green Stone na czele tabeli

19.02.2015

Za nami już 3. seria gier Dębińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Sytuacja w tabeli zmienia się niczym w kalejdoskopie. Tym razem na czele jest zespół Green Stone. Należy dodać, że lider zwyciężył we wszystkich dotychczasowych meczach.

Tabelę zamyka Kłos Łysa Góra. Drużyna dwa ostatnie mecze oddała walkowerem. W klasyfikacji strzelców prowadzi Jakub Kumorek (Green Stone) z 20 bramkami na koncie.

Komplet wyników i tabela oraz lista strzelców w załączniku.

[ poprzednia| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna ] stron: 20

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin