Aktualności sportowe

Gimnazjum w Woli Dębińskiej Mistrzem Gminy Dębno w Halowej Piłce Nożnej

3.11.2015
Gimnazjum  w Woli Dębińskiej Mistrzem Gminy Dębno w Halowej Piłce Nożnej

W hali sportowej w Porąbce Uszewskiej odbyły sie Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego rozgrywane w ramach młodzieżowej Gminazjady. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny gimnazjum z terenu Gminy Dębno. W wyniku sportowej rywalizacji  I miejsce zajęła Wola Dębińska, która pokonała  Łysą Górę  6:0, Porąbkę Uszewską  3:0 i zremisowała z  Sufczynem 1:1.

Zawody w indywidualnych biegach przełajowych

7.10.2015
Zawody w indywidualnych biegach przełajowych

24 września 2015r. odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych Gminy Dębno. Jako pierwsi do startu przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych, a po nich startowali uczniowie publicznych gimnazjów.  Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, łącznie do udziału zostało zgłoszonych 184 uczniów, w tym 124 uczniów reprezentowało szkoły podstawowe. Trasa zawodów przebiegała po wałach wokół zamku w Dębnie.

Brawa dla Amelii

9.09.2015
Brawa dla Amelii

Amelia Marek jest uczennicą szkoły podstawowej w Łysej Górze. Jej przygoda z pływaniem zaczęła się w 2011r., kiedy miała zaledwie sześć lat. Pierwsze lekcje pływania były niespodziewanie bardzo udane. Zaledwie kilka tygodni później Amelia dostała propozycję przystąpienia do sekcji pływackiej BOSIR w Brzesku, ale już po dwóch treningach została przeniesiona do sekcji centralnej. Pierwszy złoty medal zdobyła w 2013 roku na zawodach w Brzesku, ale to dopiero początek osiągnięć młodej pływaczki.

Za nami kolejne zajęcia z tenisa ziemnego

24.08.2015
Za nami kolejne zajęcia z tenisa ziemnego

Zajęcia z tenisa ziemnego powoli dobiegają końca. Do tej pory, treningi cieszyły się sporym zainteresowaniem. Z dnia na dzień przybywało chętnych dzieci. Codziennie uczestnicy poznają nową dyscyplinę, ale też poprzez zabawę mogą doskonalić nabyte już umiejętności. Zajęcia będą trwać jeszcze do końca tygodnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy z różnych powodów nie mogli wziąć udziału w treningach w poprzednich terminach.

Brawo Wojtek

11.08.2015
Brawo Wojtek

Wojciech Wojdak mistrz Polski w pływaniu, a prywatnie mieszkaniec naszej gminy i tym razem nie zawiódł swoich fanów. Podczas pływackich mistrzostw świata odbywających się w Kazaniu, mieszkaniec Maszkienic zarówno w finale rywalizacji na 400 m jak i na 800 m stylem dowolnym zajął 6. miejsce.

Wakacje z piłką nożną

30.06.2015
Wakacje z piłką nożną

Serdecznie zapraszamy młodzież z rocznika 2002 oraz młodszych do wzięcia udziału w gminnym turnieju piłki nożnej, który odbędzie się na Orliku w Dębnie w dniu 16 lipca 2015 tj czwartek o godz. 16:00. Planowane składy 5+1 /mogą to być drużyny mieszane/.

II Otwarty turniej siatkarski Mixy

22.06.2015
II Otwarty turniej siatkarski Mixy
W sobotę 20 czerwca, na obiekcie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Dębnie, odbył się II Otwarty turniej siatkarski Mixy - amatorskich drużyn mieszanych. Wielkie, siatkarskie święto jakim były niewątpliwie te zawody, okazały się dobrą promocją tego sportu i aktywną formą spędzenia czasu. Nie brakowało sportowych emocji, walki na całej długości boiska, świetnych zwrótów akcji, a także dramatycznych i zaciętych tie-breaków!

II otwarty turniej siatkówki - Mixy

18.06.2015
II otwarty turniej siatkówki - Mixy

Moje boisko Orlik 2012 w Dębnie zaprasza na II otwarty turniej siatkówki mieszanych drużyn amatorskich. Gwarantowana dobra zabawa i nagrody dla najlepszych.

II Małopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada Pt. „Mini – Champions League 2015”

17.06.2015
II Małopolski  Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada Pt. „Mini – Champions League 2015”

Urząd Marszałkowski w Krakowie, Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Gminy w Dębnie, Zespół Szkół w Woli Dębińskiej i UKS „Atlas” Wola Dębińska byli organizatorami II Małopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców- Gimnazjada  Pt. „Mini – Champions League 2015” o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Sowy,  Starosty Powiatu Brzesko – Andrzeja Potępy, Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w  Woli Dębińskiej- Bogusławy Faron.

Orlik 2012 w Dębnie - zajęcia feryjne na sportowo!

6.03.2015
Orlik 2012 w Dębnie - zajęcia feryjne na sportowo!

W sobotę, 28 lutego 2015 roku dzieci zakończyły zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych. Animatorką zajęć była studentka AWF-u w Krakowie Katarzyna Szczupak.

Celem zajęć było:

- propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży;

- propagowanie bezpieczeństwa na drodze poprzez wręczenie opasek odblaskowych;

[ poprzednia| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna ] stron: 20