Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

I miejsce Gimnazjum z Woli Dębińskiej w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Koszycach

22.12.2015
I miejsce  Gimnazjum z Woli Dębińskiej  w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Koszycach

Uczniowie gimnazjum z Woli Dębińskiej wzięli udział w II Świąteczny Turniej Halowej  Piłki Nożnej Chłopców zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy "KOSZ-KOSZYCE"  i Centrum Oświatowe w Koszycach w powiecie proszowickim. Reprezentacja z gminy Dębno nie dała szans rywalom pokonując wszystkie drużyny turnieju i zajmując  I miejsce w turnieju. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Kos, Krystian Gostek, Maciej Jarosz, Kamil Jagieła, Józef Nowak, Łukasz Kosiba, Dawid Strzesak.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt „Mini T-Mobile Ekstraklasa”

22.12.2015
Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt  „Mini T-Mobile Ekstraklasa”

Już po raz drugi Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem w zawodach w rozgrywkach wzięły udział dziewczęta ze szkoły podstawowej  z Woli Dębińskiej. Otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie Polskiej Ligi Piłki Nożnej. Poszczególne reprezentacje składały się z 6 osób, w tym 4 rozgrywających, bramkarza i zawodniczki rezerwowej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbył się turniej badmintona drużynowego chłopców i dziewcząt. Kolejna impreza z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno została rozegrana o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół z Biadolin Szlacheckich, Łysej Góry i Woli Dębińskiej.

Turniej szachowy w Łysej Górze

Turniej szachowy w Łysej Górze

7 grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łysej Górze został rozegrany turniej szachowy dziewcząt i chłopców w kategorii gimnazjów i szkół podstawowych. Do udziału zgłoszeni zostali uczniowie szkół podstawowych z Niedźwiedzy, Dębna, Sufczyna, Łoniowej, Biadolin Szlacheckich i Łysej Góry oraz uczniowie gimnazjów z Łysej Góry i Porąbki Uszewskiej.

Sportowe zmagania najmłodszych

Sportowe zmagania najmłodszych

Na początku grudnia szkółka piłkarska UKS ORLIK Dębno zorganizowała Turniej Mikołajkowy, w którym rywalizowało ponad 120 dzieci. Zawody każdego roku odbywają się w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej. Zmagania przebiegały w 5 kategoriach, dziewczynki i chłopcy byli przyporządkowani do grupy turniejowej według roku urodzenia.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

18.12.2015
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W ubiegłym miesiącu w Zespole Szkół w Sufczynie odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt . Do udziału w turnieju zostały zgłoszone uczennice ze szkół podstawowych w Łoniowej, Sufczynie, Łysej Górze, Jaworsku, Niedźwiedzy. Zawody zostały rozegrane systemem rosyjskim, do dwóch przegranych.

Zwycięskie drużyny

16.12.2015
Zwycięskie drużyny

Już po raz trzynasty Międzyszkolny Klub Sportowy "Arabeska" działający  przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej był organizatorem Mikołajkowego Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Turniej ,mający na celu propagowanie piłki ręcznej wśród młodzieży gimnazjalnej, na stałe wpisał się do terminarza wydarzeń sportowych na terenie powiatu brzeskiego. Co roku gromadzi on reprezentacje szkół gimnazjalnych mających tradycje w piłce ręcznej. W tegorocznym turnieju udział wzięło 9 drużyn.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców pn. Mini T-Mobile Ekstraklasa

30.11.2015
Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców  pn. Mini T-Mobile Ekstraklasa

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej  Piłki Nożnej Chłopców pn. "Mini T- Mobile Ekstraklasa" dla uczniów szkoły podstawowej. Współorganizatorem rozgrywek był Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. W sportowych zmaganiach wzięły udział drużyny ze szkoły podstawowej, które otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie (Polskiej Ligi Piłki Nożnej). Poszczególne reprezentacje składały się z 6 uczestników, w tym: 4 rozgrywających, bramkarza oraz zawodnika rezerwowego.

Mecz piłki nożnej Absolwenci - Abiturienci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

16.11.2015
Mecz piłki nożnej Absolwenci - Abiturienci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" działający na terenie Gminy Dębno zorganizował mecz piłki nożnej w którym rywalizowali Absolwenci z Abiturientami Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Rozgrywki miały nieoczekiwany przebieg, gdyż od początku młodsi uczestnicy rywalizacji mieli zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnym zespołem.

Gimnazjum w Woli Dębińskiej Wicemistrzem Powiatu Brzeskiego

5.11.2015
Gimnazjum w Woli Dębińskiej Wicemistrzem Powiatu Brzeskiego

W hali sportowej  w Szczurowej, zostały rozegrane zawody w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty  w ramach Powiatowej Gimnazjady Powiatu Brzeskiego. Drużyna Publicznego Gimnazjum  z Woli Dębińskiej uplasowała sie na II miejscu w powiecie.

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 20