SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Program "Klub" – dofinansowanie małych i średnich klubów sportowych

7.04.2017
Program "Klub" – dofinansowanie małych i średnich klubów sportowych

W 2016 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki rozpoczęło realizację Programu „Klub” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

Zawody sportowe piłki ręcznej

3.04.2017
Zawody sportowe piłki ręcznej

W ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno został rozegrany mecz pomiędzy drużyną PG w Woli Dębińskiej i PG w Porąbce Uszewskiej, którego zwycięzca zapewnił sobie awans do zawodów powiatowych. Mecz chłopców był bardzo emocjonujący i o wyniku końcowym zdecydowała jedna bramka PG Porąbka Uszewska wygrała z PG Wola Dębińska 11:10. W kategorii dziewcząt reprezentantki PG w Porąbce pewnie pokonały swoje rówieśniczki z Woli Dębińskiej. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali Puchar Wójta Gminy Dębno.

Mecz piłki nożnej Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

3.04.2017
Mecz piłki nożnej Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska, działający przy Zespole Szkół w Woli Dębskiej, zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie Zespołu Szkół. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 15:13 dla Uczniów.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

27.03.2017
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

8 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej rozegrane zostały zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Kolejną z dyscyplin sportowych była mini piłka siatkowa. Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego rozegrany został w kategorii dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii do udziału zgłosiły się cztery szkoły podstawowe.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

21.03.2017
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

W ostatnim tygodniu w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbył się turniej piłki siatkowej z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział wszystkie Gimnazja z terenu Gminy Dębno. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów (do 15 pkt).

XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

21.03.2017
XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

11 marca w Zespole Szkół w Łysej Górze odbyła się XIV edycja Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody zgromadziły kilkanaście drużyn (przedstawicieli rodzin), które rywalizowały o Puchar Dyrektora zespołu Szkół w Łysej Górze oraz Puchar Dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury.

"Lekkoatletyka dla każdego" w Gminie Dębno

17.03.2017
"Lekkoatletyka dla każdego" w Gminie Dębno

Polski Związek Lekkiej Atletyki od 2014 roku uruchomił program "LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO" obejmujący całą Polskę. W ramach tego programu również w Gminie Dębno odbywają się treningi lekkoatletyczne. Celem programu jest upowszechnianie i popularyzacja lekkiej atletyki jako wiodącej dyscypliny sportu służącej wszechstronnemu rozwojowi dzieci i młodzieży. Program zapewnia atrakcyjne treningi lekkoatletyczne, udział w zawodach sportowych np. w Tarnowie, Krakowie, Warszawie, wyjazdy na obozy lekkoatletyczne, możliwość spotkania z gwiazdami lekkiej atletyki.

Wyjazd na narty do Wierchomli

5.02.2017
Wyjazd na narty do Wierchomli

W środę 8 lutego odbędzie się zorganizowany wyjazd na narty do Wierchomli. Koszt wycieczki to 75 złotych od osoby. Odjazd o godzinie 7.00 z parkingu przy kościele parafialnym w Dębnie. Organizatorem wyjazdu jest Wójt Gminy Dębno.

Wyjazd na narty

27.01.2017
Wyjazd na narty

W środę 1 lutego odbędzie się zorganizowany wyjazd na narty do Laskowej. Koszt wycieczki to 40 złotych od osoby. Dodatkowo płatna będzie możliwość wynajęcia instruktora i wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Odjazd o godzinie 7.30 z parkingu przy kościele parafialnym w Dębnie. Organizatorem wyjazdu jest Wójt Gminy Dębno.

Dębińska Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Skrzatów, Żaków i Orlików

20.01.2017
Dębińska Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Skrzatów, Żaków i Orlików

Od 15 stycznia 2017 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbywają się rozgrywki Dębińskiej Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Skrzatów, Żaków i Orlików. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Organizatorem ligi jest Gmina Dębno i UKS Orlik Dębno. Naszą gminę reprezentują szkółki piłkarskie UKS Orlik Dębno i Jastrząb Łoniowa.

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 24

    

    

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12