SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Sztafetowe biegi przełajowe

18.04.2016
Sztafetowe biegi przełajowe

7 kwietnia 2016r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. Jako pierwsi na starcie stanęli uczniowie Gimnazjów. Do udziału zgłosiły się PG Porąbka Uszewska i PG Wola Dębińska.  W kategorii chłopców, pomimo długiego prowadzenia uczniów z Porąbki Uszewskiej, jednemu z chłopców przydarzyła się kontuzja, dlatego  Wola Dębińska wyszła na prowadzenie i nie dała sobie odebrać I miejsca.

W kategorii dziewcząt pewnie wygrała sztafeta ZS w Porąbce Uszewskiej pokonując uczennice z Woli Dębińskiej.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

 1. PG Wola Dębińska
 2. PG Porąbka Uszewska

Dziewczęta:

 1. PG Porąbka Uszewska
 2. PG Wola Dębińska

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Wśród dziewcząt pewne zwycięstwo odniosła sztafeta ze Szkoły Podstawowej w Łysej Górze, natomiast w kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie SP w Dębnie. Obie sztafety powtórzyły sukces z ubiegłego roku, w którym również wygrywały.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

 1. SP Dębno
 2. SP Wola Dębińska
 3. SP Porąbka Uszewska

Dziewczęta:

 1. SP Łysa Góra
 2. SP Wola Dębińska
 3. SP Porąbka Uszewska
 4. SP Dębno

Do udziału w zawodach powiatowych zakwalifikowały się dwie najlepsze sztafety w każdej kategorii, wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy Puchar Wójta Gminy Dębno.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini piłka siatkowa

24.03.2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini piłka siatkowa

W drugim tygodniu marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Turniej mini piłki siatkowej przeprowadzony został na dwóch boiskach o zmniejszonych wymiarach. Do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny reprezentujące szkoły w Łysej Górze, Dębnie i Porąbce Uszewskiej.

Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

12.01.2016
Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

W hali sportowej w  Szczurowej, zostały rozegrane Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Brzeskiego. W sportowych zmaganiach, które zakończyły sie ogromnym sukcesem dziewcząt z Woli Dębińskiej (drużyna wywalczyła I miejsce) wzięło udział 7 zespołów z całego powiatu.

Świąteczny Turniej

30.12.2015
Świąteczny Turniej

Drużyna Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno uczestniczyła w Turnieju Świątecznym zorganizowanym przez Tarnowską Akademię Piłkarską. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z regionu tarnowskiego i dąbrowskiego. Organizatorzy przydzielili zespoły do dwóch grup, z których trzy najlepsze awansowały do finałów. Tym razem, UKS Orlik Dębno znalazł się poza ścisłą czołówką.

„Zostań Sportowcem Marzeń”

23.12.2015
„Zostań Sportowcem Marzeń”

W ramach projektu „Zostań Sportowcem Własnych Marzeń”, realizowanego  przez Uczniowski Klub Sportowy „Wolania” i współfinansowanego przez Urząd Gminy kilka dni temu zorganizowano turniej piłki ręcznej dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w Woli Dębińskiej.

 

Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym

23.12.2015
Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym

W hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. W pierwszej kategorii w zawodach wzięło udział łącznie 15 reprezentacji. Spośród wszystkich drużyn III miejsce zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej, w przypadku chłopców na najniższym stopniu podium uplasowała się reprezentacja z Biadolin Szlacheckich.

 

 

I miejsce Gimnazjum z Woli Dębińskiej w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Koszycach

22.12.2015
I miejsce Gimnazjum z Woli Dębińskiej w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Koszycach

Uczniowie gimnazjum z Woli Dębińskiej wzięli udział w II Świąteczny Turniej Halowej  Piłki Nożnej Chłopców zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy "KOSZ-KOSZYCE"  i Centrum Oświatowe w Koszycach w powiecie proszowickim. Reprezentacja z gminy Dębno nie dała szans rywalom pokonując wszystkie drużyny turnieju i zajmując  I miejsce w turnieju. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Kos, Krystian Gostek, Maciej Jarosz, Kamil Jagieła, Józef Nowak, Łukasz Kosiba, Dawid Strzesak. 

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt „Mini T-Mobile Ekstraklasa”

22.12.2015
Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt „Mini T-Mobile Ekstraklasa”

Już po raz drugi Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem w zawodach w rozgrywkach wzięły udział dziewczęta ze szkoły podstawowej  z Woli Dębińskiej. Otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie Polskiej Ligi Piłki Nożnej. Poszczególne reprezentacje składały się z 6 osób, w tym 4 rozgrywających, bramkarza i zawodniczki rezerwowej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie

21.12.2015
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbył się turniej badmintona drużynowego chłopców i dziewcząt. Kolejna impreza z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno została rozegrana o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół z Biadolin Szlacheckich, Łysej Góry i Woli Dębińskiej.

Turniej szachowy w Łysej Górze

21.12.2015
Turniej szachowy w Łysej Górze

7 grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łysej Górze został rozegrany turniej szachowy dziewcząt i chłopców w kategorii gimnazjów i szkół podstawowych. Do udziału zgłoszeni zostali uczniowie szkół podstawowych z Niedźwiedzy, Dębna, Sufczyna, Łoniowej, Biadolin Szlacheckich i Łysej Góry oraz uczniowie gimnazjów z Łysej Góry i Porąbki Uszewskiej.

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 21

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12