Aktualności sportowe

Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

12.01.2016
Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim

W hali sportowej w  Szczurowej, zostały rozegrane Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Brzeskiego. W sportowych zmaganiach, które zakończyły sie ogromnym sukcesem dziewcząt z Woli Dębińskiej (drużyna wywalczyła I miejsce) wzięło udział 7 zespołów z całego powiatu.

Świąteczny Turniej

30.12.2015
Świąteczny Turniej

Drużyna Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno uczestniczyła w Turnieju Świątecznym zorganizowanym przez Tarnowską Akademię Piłkarską. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z regionu tarnowskiego i dąbrowskiego. Organizatorzy przydzielili zespoły do dwóch grup, z których trzy najlepsze awansowały do finałów. Tym razem, UKS Orlik Dębno znalazł się poza ścisłą czołówką.

„Zostań Sportowcem Marzeń”

23.12.2015
„Zostań Sportowcem Marzeń”

W ramach projektu „Zostań Sportowcem Własnych Marzeń”, realizowanego  przez Uczniowski Klub Sportowy „Wolania” i współfinansowanego przez Urząd Gminy kilka dni temu zorganizowano turniej piłki ręcznej dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w Woli Dębińskiej.

Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym

23.12.2015
Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym

W hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. W pierwszej kategorii w zawodach wzięło udział łącznie 15 reprezentacji. Spośród wszystkich drużyn III miejsce zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej, w przypadku chłopców na najniższym stopniu podium uplasowała się reprezentacja z Biadolin Szlacheckich.

I miejsce Gimnazjum z Woli Dębińskiej w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Koszycach

22.12.2015
I miejsce  Gimnazjum z Woli Dębińskiej  w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców w Koszycach

Uczniowie gimnazjum z Woli Dębińskiej wzięli udział w II Świąteczny Turniej Halowej  Piłki Nożnej Chłopców zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy "KOSZ-KOSZYCE"  i Centrum Oświatowe w Koszycach w powiecie proszowickim. Reprezentacja z gminy Dębno nie dała szans rywalom pokonując wszystkie drużyny turnieju i zajmując  I miejsce w turnieju. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Kos, Krystian Gostek, Maciej Jarosz, Kamil Jagieła, Józef Nowak, Łukasz Kosiba, Dawid Strzesak.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt „Mini T-Mobile Ekstraklasa”

22.12.2015
Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt  „Mini T-Mobile Ekstraklasa”

Już po raz drugi Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem w zawodach w rozgrywkach wzięły udział dziewczęta ze szkoły podstawowej  z Woli Dębińskiej. Otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie Polskiej Ligi Piłki Nożnej. Poszczególne reprezentacje składały się z 6 osób, w tym 4 rozgrywających, bramkarza i zawodniczki rezerwowej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbył się turniej badmintona drużynowego chłopców i dziewcząt. Kolejna impreza z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno została rozegrana o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół z Biadolin Szlacheckich, Łysej Góry i Woli Dębińskiej.

Turniej szachowy w Łysej Górze

Turniej szachowy w Łysej Górze

7 grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łysej Górze został rozegrany turniej szachowy dziewcząt i chłopców w kategorii gimnazjów i szkół podstawowych. Do udziału zgłoszeni zostali uczniowie szkół podstawowych z Niedźwiedzy, Dębna, Sufczyna, Łoniowej, Biadolin Szlacheckich i Łysej Góry oraz uczniowie gimnazjów z Łysej Góry i Porąbki Uszewskiej.

Sportowe zmagania najmłodszych

Sportowe zmagania najmłodszych

Na początku grudnia szkółka piłkarska UKS ORLIK Dębno zorganizowała Turniej Mikołajkowy, w którym rywalizowało ponad 120 dzieci. Zawody każdego roku odbywają się w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej. Zmagania przebiegały w 5 kategoriach, dziewczynki i chłopcy byli przyporządkowani do grupy turniejowej według roku urodzenia.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

18.12.2015
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W ubiegłym miesiącu w Zespole Szkół w Sufczynie odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt . Do udziału w turnieju zostały zgłoszone uczennice ze szkół podstawowych w Łoniowej, Sufczynie, Łysej Górze, Jaworsku, Niedźwiedzy. Zawody zostały rozegrane systemem rosyjskim, do dwóch przegranych.

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 21