Aktualności sportowe

Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

28.09.2016
Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

22 września 2016r. na obiektach sportowych przy ZS w Woli Dębińskiej odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół: SP Wola Dębińska, SP Łysa Góra, SP Maszkienice, SP Porąbka Uszewska.  Sztafeta składała się z dziesięciu reprezentantów szkoły, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z uczestników miał do przebiegnięcia dystans ok. 600m.

Zajęcia karate kyokushin i samoobrony

8.09.2016
Zajęcia karate kyokushin i samoobrony

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia karate kyokushin i samoobrony.
Rozpoczęcie już w najbliższą sobotę, 10 września 2016r. o godzinie 10:00.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Dębno

4.08.2016
Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Dębno

W najbliższą niedzielę, na boiskach obok Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej, zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Dębno. Rywalizacja rozpocznie się planowo o godzinie 10. Zawody mają charakter otwarty i są przeznaczone dla par mieszanych w wieku od 16 lat.

Szczegółowy regulamin turnieju znaleźć można na stronie internetowej.

Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

16.07.2016
Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

W ubiegłą sobotę odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn, w tym: LKS Orzeł Dębno, LKS Start 77 Biadoliny Szlacheckie, LKS Grom Sufczyn, LKS Kłos Łysa Góra, LKS Jastrząb Łoniowa, LKS Sokół Maszkienice. Każdy zespół mógł wystawić reprezentację do rozgrywek w piłce nożnej mężczyzn, piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, rzucie lotką do tarczy, przeciąganiu liny i rzucie piłką do kosza.

Letnia Liga Piłki Nożnej

13.07.2016
Letnia Liga Piłki Nożnej

Na obiekcie „Moje boisko Orlik 2012” w Dębnie od maja rozgrywany jest turniej piłki nożnej pn. „Letnia Liga Piłki Nożnej” o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Udział w nim mogą brać drużyny , w skład których wchodzą zawodnicy powyżej 16 roku życia.  W zmaganiach bierze udział siedem drużyn z terenu gminy Dębno. Do udziału zgłosiły się: Orzeł Dębno Oldboys, Fundacja Timszel, OSP Doły, UKS Orlik Dębno, One Way Riders, Kingway Jastew oraz Petro Awa. Na początku rozgrywek grała jeszcze jedna drużyna – Czarne Płuca, jednak wycofała się z dalszego uczestnictwa w Letniej Lidze.

Wakacje na sportowo

8.07.2016
Wakacje na sportowo

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w sportowych zajęciach wakacyjnych, które będą prowadzone w Porąbce Uszewskiej, Maszkienicach, Dębnie, Woli Dębińskiej, Łysej Górze. Zajęcia są przeznaczone dla uczestników z wszystkich miejscowości Gminy Dębno.  Organizator nie zapewnia transportu do wskazanych miejsc. Na udział dziecka w zajęciach zgodę wyraża rodzic/prawny opiekun poprzez wypełnienie formularza i dostarczenie go do wskazanego animatora sportu.

Mini Euro w Dębnie

4.07.2016
Mini Euro w Dębnie

W sobotę, 18 czerwca, odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego dla dzieci uczestniczących w zajęciach Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno. Impreza, która odbyła się na obiektach LKS Orzeł Dębno była współfinansowana przez Gminę Dębno w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Mini Euro Dębno 2016” oraz powiat brzeski w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, organizacja jednodniowych imprez sportowo - rekreacyjnych dla mieszkańców powiatu brzeskiego pn.: Mini EURO 2016.

Gminna Spartakiada

4.07.2016
Gminna Spartakiada

W sobotę 9 lipca 2016 r. na stadionie LKS Orzeł Dębno odbędzie się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych pod patronatem i o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Tradycyjnie rozgrywki zostały zaplanowane w dwóch dyscyplinach zespołowych: piłka nożna mężczyzn i piłka siatkowa kobiet i mężczyzn. Oprócz gier zespołowych zawodnicy z Gminy Dębno będą mogli zmierzyć się w konkurencjach rekreacyjnych takich jak przeciąganie liny, rzut lotką do tarczy, rzut piłką do kosza. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie oraz w regulaminie.

XII Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków

9.06.2016
XII Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków

3 czerwca 2016 r. odbył się XII Gminny Turniej Sportowy Przedszkolaków, którego organizatorem był Urząd Gminy Dębno. Tym razem wychowankowie rywalizowali na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie. W turnieju wzięło udział 8 zespołów przedszkolaków (Publiczne Przedszkole w Dębnie, Łoniowej, Porąbce Uszewskiej, Woli Dębińskiej oraz oddziały przedszkolne z Biadolin Szlacheckiech, Dębna, Sufczyna a także  Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka").

Policjanci z Brzeska najlepsi w małopolsce

6.06.2016
Policjanci z Brzeska najlepsi w małopolsce

W dniu 21 maja 2016 roku w hali „Bronowianki” w Krakowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej policjantów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie -  insp. dr Tomasza Miłkowskiego. Najlepsze zawody rozegrali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, którzy zwyciężyli wszystkie swoje mecze. W pierwszym spotkaniu pokonali KMP  Tarnów 2 : 0, w drugim meczu nie dali szans Reprezentacji OPP Kraków, gdzie również było 2 : 0 i zajęli I miejsce w grupie.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 20