Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Turniej tenisa stołowego w Sufczynie

Turniej tenisa stołowego w Sufczynie

27 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sufczynie odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w tenisie stołowym. Turniej przeprowadzony został indywidualnie i drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców. Cała impreza odbyła się pod Patronatem i o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Turniej szachów drużynowych

Turniej szachów drużynowych

21 października 2016r. w Zespole Szkół w Łysej Górze odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju szachów drużynowych o Puchar Wójta Gminy Dębno udział wzięły drużyny z Łoniowej, Biadolin Szlacheckich i Łysej Góry.

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno

26 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sufczynie odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno udział wzięły drużyny dziewcząt reprezentujących szkoły z Dębna, Woli Dębińskiej, Maszkienic i Sufczyna.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

7 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej udział wzięły drużyny chłopców z gimnazjów w Sufczynie, Woli Dębińskiej, Łysej Górze i Porąbce Uszewskiej oraz drużyny dziewcząt z gimnazjów w Porąbce Uszewskiej i Łysej Górze.

Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

28.09.2016
Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

22 września 2016r. na obiektach sportowych przy ZS w Woli Dębińskiej odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół: SP Wola Dębińska, SP Łysa Góra, SP Maszkienice, SP Porąbka Uszewska.  Sztafeta składała się z dziesięciu reprezentantów szkoły, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z uczestników miał do przebiegnięcia dystans ok. 600m.

Zajęcia karate kyokushin i samoobrony

8.09.2016
Zajęcia karate kyokushin i samoobrony

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia karate kyokushin i samoobrony.
Rozpoczęcie już w najbliższą sobotę, 10 września 2016r. o godzinie 10:00.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Dębno

4.08.2016
Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Dębno

W najbliższą niedzielę, na boiskach obok Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej, zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Dębno. Rywalizacja rozpocznie się planowo o godzinie 10. Zawody mają charakter otwarty i są przeznaczone dla par mieszanych w wieku od 16 lat.

Szczegółowy regulamin turnieju znaleźć można na stronie internetowej.

Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

16.07.2016
Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

W ubiegłą sobotę odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn, w tym: LKS Orzeł Dębno, LKS Start 77 Biadoliny Szlacheckie, LKS Grom Sufczyn, LKS Kłos Łysa Góra, LKS Jastrząb Łoniowa, LKS Sokół Maszkienice. Każdy zespół mógł wystawić reprezentację do rozgrywek w piłce nożnej mężczyzn, piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, rzucie lotką do tarczy, przeciąganiu liny i rzucie piłką do kosza.

Letnia Liga Piłki Nożnej

13.07.2016
Letnia Liga Piłki Nożnej

Na obiekcie „Moje boisko Orlik 2012” w Dębnie od maja rozgrywany jest turniej piłki nożnej pn. „Letnia Liga Piłki Nożnej” o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Udział w nim mogą brać drużyny , w skład których wchodzą zawodnicy powyżej 16 roku życia.  W zmaganiach bierze udział siedem drużyn z terenu gminy Dębno. Do udziału zgłosiły się: Orzeł Dębno Oldboys, Fundacja Timszel, OSP Doły, UKS Orlik Dębno, One Way Riders, Kingway Jastew oraz Petro Awa. Na początku rozgrywek grała jeszcze jedna drużyna – Czarne Płuca, jednak wycofała się z dalszego uczestnictwa w Letniej Lidze.

Wakacje na sportowo

8.07.2016
Wakacje na sportowo

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w sportowych zajęciach wakacyjnych, które będą prowadzone w Porąbce Uszewskiej, Maszkienicach, Dębnie, Woli Dębińskiej, Łysej Górze. Zajęcia są przeznaczone dla uczestników z wszystkich miejscowości Gminy Dębno.  Organizator nie zapewnia transportu do wskazanych miejsc. Na udział dziecka w zajęciach zgodę wyraża rodzic/prawny opiekun poprzez wypełnienie formularza i dostarczenie go do wskazanego animatora sportu.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 21