Aktualności sportowe

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno - Koszykówka

5.12.2016
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno - Koszykówka

29 listopada 2016r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w koszykówce dziewcząt i chłopców. W turnieju o Puchar Wójta Gminy Dębno wzięły udział wszystkie gimnazja z terenu Gminy Dębno. Zawody sportowe rozegrane zostały systemem każdy z każdym, mecze trwały 2 x 8 minut.

Wola Dębińska najlepsza w unihokeja

2.12.2016
Wola Dębińska najlepsza w unihokeja

23 listopada 2016 r. w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbyły się zawody z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w unihokeju dziewcząt i chłopców. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem – chęć udziału zgłosiło siedem szkół. Były to: SP Łoniowa w kategorii dziewcząt oraz SP Dębno, SP Wola Dębińska, SP Sufczyn, SP Porąbka Uszewska, SP Maszkienice oraz SP Biadoliny Szlacheckie w kategoriach dziewcząt i chłopców. Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Sportowcy z Łysej Góry wyróżnieni

15.11.2016
Sportowcy z Łysej Góry wyróżnieni

27 października 2016 roku odbyła się sesja Rady Powiatu Brzeskiego, podczas której wyróżniono szkoły biorące udział w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2015/16. Wśród nagrodzonych placówek oświatowych znalazła się Publiczna Szkoła Podstawowa w Łysej Górze, której uczniowie zajęli drugie miejsce w swojej kategorii. Przedstawiciele wyróżnionych szkół otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe statuetki.

Turniej tenisa stołowego w Sufczynie

Turniej tenisa stołowego w Sufczynie

27 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sufczynie odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w tenisie stołowym. Turniej przeprowadzony został indywidualnie i drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców. Cała impreza odbyła się pod Patronatem i o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Turniej szachów drużynowych

Turniej szachów drużynowych

21 października 2016r. w Zespole Szkół w Łysej Górze odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju szachów drużynowych o Puchar Wójta Gminy Dębno udział wzięły drużyny z Łoniowej, Biadolin Szlacheckich i Łysej Góry.

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno

26 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sufczynie odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno udział wzięły drużyny dziewcząt reprezentujących szkoły z Dębna, Woli Dębińskiej, Maszkienic i Sufczyna.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

7 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej udział wzięły drużyny chłopców z gimnazjów w Sufczynie, Woli Dębińskiej, Łysej Górze i Porąbce Uszewskiej oraz drużyny dziewcząt z gimnazjów w Porąbce Uszewskiej i Łysej Górze.

Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

28.09.2016
Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

22 września 2016r. na obiektach sportowych przy ZS w Woli Dębińskiej odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół: SP Wola Dębińska, SP Łysa Góra, SP Maszkienice, SP Porąbka Uszewska.  Sztafeta składała się z dziesięciu reprezentantów szkoły, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z uczestników miał do przebiegnięcia dystans ok. 600m.

Zajęcia karate kyokushin i samoobrony

8.09.2016
Zajęcia karate kyokushin i samoobrony

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia karate kyokushin i samoobrony.
Rozpoczęcie już w najbliższą sobotę, 10 września 2016r. o godzinie 10:00.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Dębno

4.08.2016
Turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Dębno

W najbliższą niedzielę, na boiskach obok Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej, zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Dębno. Rywalizacja rozpocznie się planowo o godzinie 10. Zawody mają charakter otwarty i są przeznaczone dla par mieszanych w wieku od 16 lat.

Szczegółowy regulamin turnieju znaleźć można na stronie internetowej.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 20

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin