Aktualności sportowe

Emocje pod siatką

13.08.2014
Emocje pod siatką

Cztery zespoły rywalizowały w I Otwartym Turniej Siatkówki Mixy 2014, który odbył się na „Orliku” w Dębnie. W roli zwycięzcy turniej zakończyła drużyna ADHD Squad z Łysej Góry.

Dwa zwycięstwa uczniów z Porąbkli

13.06.2014
Dwa zwycięstwa uczniów z Porąbkli

Sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek wzięło udział w tegorocznym Łysogórskim Biegu Przełajowym. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Tomasz Kopyć z Gnojnika, Ksawery Styrna z Porąbki Uszewskiej, Jowita Nowak z Wojnicza i Monika Franczyk z Porąbki Uszewskiej.

Dębno wygrało turniej

5.05.2014
Dębno wygrało turniej

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Dębnie wygrała rywalizację w mini-piłce nożnej odbywającą się. na obiekcie „Orlik” w Dębnie. W turnieju  z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha wzięło udział sześć zespołów.

Wicemistrzostwo powiatu

1.04.2014
Wicemistrzostwo powiatu

Drugie miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej dziewcząt zajęła reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Porąbce Uszewskiej. W finale po ambitnej walce uległy rywalkom z Brzeska 0:2.

Emocje pod siatką ZDJĘCIA

19.03.2014
Emocje pod siatką ZDJĘCIA

Szkoła Podstawowa w Maszkienicach wśród dziewcząt i Szkoła Podstawowa w Dębnie wśród chłopców triumfowały w turnieju w siatkówce odbywającym się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Wójta Grzegorza Bracha.

Gospodarze wygrywają podwójnie

4.03.2014
Gospodarze wygrywają podwójnie

Zwycięstwem drużyn reprezentujących Zespół Szkół w Porąbce Uszewskiej zakończyła się Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt o Puchar Wójta Grzegorza Bracha.

Wyrównana rywalizacja w Woli Dębińskiej

24.02.2014
Wyrównana rywalizacja w Woli Dębińskiej

Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawowa w Woli Dębińską zwyciężyła w odbywających się w hali sportowej w Woli Dębińskiej zawodach z cyklu Igrzysk  Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt. Swoje rywalki wyprzedziła lepszą różnicą punktów.

Bezkonkurencyjna Łysa Góra

21.02.2014
Bezkonkurencyjna Łysa Góra

Zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Łysej Górze zakończyła się rywalizacja w zawodach z cyklu Igrzysk  Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców. Drużyna wygrała wszystkie mecze w pełni zasługując na puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha.

Koszykówka dla Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

2.02.2014
Koszykówka dla Woli Dębińskiej ZDJĘCIA

Podwójnym zwycięstwem reprezentacji gimnazjum w Woli Dębińskiej zakończyła się Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców odbywająca się w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze. Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha zgromadził wszystkie szkoły gimnazjalne z terenu Gminy Dębno:

Tenisowe rozstrzygnięcia

23.01.2014
Tenisowe rozstrzygnięcia

W ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno rywalizowano indywidulanie i drużynowo w tenisie stołowym. Zmagali się zarówno chłopcy jak i dziewczęta, a z pierwszych miejsc cieszyli zawodnicy z gimnazjum w Sufczynie, Porąbce Uszewskiej i Woli Dębińskiej.

[ poprzednia| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | następna ] stron: 23