Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

II miejsce Gimnazjum w Woli Dębińskiej w Zawodach Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej

1.12.2017

W hali sportowej w Borzęcinie zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Gimnazjada o Puchar Starosty Powiatu Brzesko. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkolno Przedszkolny w Borzęcinie.

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

1.12.2017
Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

Ponad 60 uczestników wzięło udział  Konkursie Żonglerki Piłką Nożną pt. „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS „Atlas” Wola Dębińska i Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

W wyniku sportowej rywalizacji I miejsce zajął Kacper Kos (159 podbić piłką), na II  miejscu uplasował się Maciej Wróbel (63 podbić piłką), a na III miejscu Michał Sakłak (56 podbić piłką).

Turniej unihokeja o Puchar Wójta Gminy Dębno

Turniej unihokeja o Puchar Wójta Gminy Dębno

W środę 22 listopada 2017 r. odbyły się kolejne zawody sportowe z cyklu Igrzysk Dzieci. W hali sportowej PSP w Łoniowej turniej unihokeja rozegrały reprezentacje dziewcząt i chłopców ze szkół w Woli Dębinskiej, Sufczynie Niedźwiedzy i Łoniowej. Rywalizacja toczyła się o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Zawody w szachach drużynowych

Zawody w szachach drużynowych

W poniedziałek 13 listopada w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Łysej Górze odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w szachach drużynowych. Zawody od dwóch lat rozgrywane są drużynowo – każda reprezentacja składa się z 4 osób, w tym minimum jednej dziewczyny.

I miejsce PSP Łysa Góra w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

3.11.2017
I miejsce PSP Łysa Góra w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

24 października drużyna dziewcząt z PSP w Łysej Górze reprezentowała Gminę Dębno w Powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej w Borzęcinie. Dziewczęta poradziły sobie bardzo dobrze – w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu i tylko jeden zremisowały.

Turniej halowej piłki nożnej w Maszkienicach

27.10.2017
Turniej halowej piłki nożnej w Maszkienicach

W czwartek 26 października 2017 r. w hali sportowej przy ZSP w Maszkienicach odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. W turnieju halowej piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: PSP Porąbka Uszewska, PSP Sufczyn, PSP Wola Dębińska,  ZSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie, ZSP Maszkienice, ZSP Łysa Góra.

Mecz unihokeja Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

23.06.2017
Mecz unihokeja Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy „Atlas”, działający przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej, zorganizował mecz unihokeja Absolwenci kontra Uczniowie. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 18:12 dla byłych uczniów szkoły.

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

9.06.2017
Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

W Uszwi na boisku „Orlik” odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Brzesko o Puchar Starosty Brzeskiego. Na starcie stanęły drużyny z 7 gmin powiatu Brzeskiego: Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum Wojakowa, Gimnazjum Borzęcin, Gimnazjum Brzesko, Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Gnojnik. Turniej rozegrano systemem „grupowym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej uplasowali się w stawce 7 drużyn na III miejscu.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

24.05.2017
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

W piątek 5 maja odbyły się zawody sportowe z cyklu Gminazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej. Były to ostanie zawody dla szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Na obiekcie Orlik w Łysej Górze o Puchar Wójta Gminy Dębno Pana Wiesława Kozłowskiego rywalizowały drużyny: PG Łysa Góra, PG Sufczyn, PG Wola Dębińska.

II Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Dębno

II Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Dębno

1 maja 2017 roku na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Jastrząb” Łoniowa odbędzie się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Dębno. W zawodach wezmą udział drużyny wystawione przez jednostki OSP z terenu gminy. Zgłoszenia należy przesyłać do 21 kwietnia, do godziny 15.30. Szczegółowe informacje na temat turnieju oraz wzór zgłoszenia i niezbędnych oświadczeń dostępne są w załączonym regulaminie.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 20