Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Ludowe Kluby Sportowe z podpisanymi umowami na realizację projektów z zakresu rozwoju sportu

18.03.2020

Ludowe Kluby Sportowe, podpisały umowy dotacyjne. Z przedstawicielem każdego z klubów Wójt Gminy Dębno spotkał się na oficjalnym podpisaniu umów na realizację projektów. Podczas, spotkania Wójt Gminy zaznaczał, że sport jest nieodłącznym elementem naszego życia, a działalność klubów sportowych jest niezwykle ważna w sportowej aktywizacji społeczności lokalnej.

Rozgrywki międzyszkolne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w 2020

18.03.2020
Rozgrywki międzyszkolne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w 2020

We wtorek 03.03.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt
i chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował medale wraz z nagrodami rzeczowymi
w postaci rakietek do tenisa stołowego. Wójt Gminy Wiesław Kozłowski pogratulował zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom jak również wręczył nagrody, medale oraz pamiątkowe dyplomy wraz z Panią Lucyną Potępa Wicedyrektor PSP w Sufczynie.

Kolejna międzyszkolna rywalizacja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

6.03.2020

We wtorek 25.02.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie,
w systemie „każdy z każdym”. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował puchary wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci piłek. W imieniu Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego wręczenia nagród, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonali Zastępca Wójta Gminy Jacek Szklarz oraz Wicedyrektor PSP w Sufczynie Pani Lucyna Potępa.

Kolejna rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020

4.03.2020
Kolejna rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020

W czwartek 20.02.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował puchary wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci rakietek do tenisa stołowego. W imieniu Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego wręczenia nagród, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonali Zastępca Wójta Gminy Jacek Szklarz oraz p.o. Dyrektora PSP w Sufczynie Pani Urszula Sworst.

Rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020 roku rozpoczęta

3.03.2020

W poniedziałek 17.02.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców otwierające zmagania uczniów w kategorii Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020 roku. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował puchary wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci piłek. W imieniu Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego wręczenia nagród , pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonała Dyrektor ZSP w Maszkienicach Pani Dorota Batko.

Ogłoszenie wykonawców otrzymujących wsparcie finansowe na realizację projektów z zakresu rozwoju sportu

4.02.2020

Wyłonieni zostali wykonawcy zadania własnego Gminy Dębno z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno. Na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Dębno z dnia 31 stycznia 2020 r., dotacje przyznano 7 organizacjom pozarządowym.

Wyłonieni wykonawcy wraz z przyznanymi dotacjami zostali wymienieni w załączniku:

Zarządzenie Nr 13.2020 Wójta Gminy Dębno z dnia 31 styczeń 2020r

Rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w 2020 roku rozpoczęta

28.01.2020

W poniedziałek 20.01.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w koszykówce dziewcząt i chłopców otwierające zmagania uczniów w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w 2020 roku. Rozgrywki odbyły się w świeżo zmodernizowanej sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, w systemie „każdy z każdym”.

Rusza IV edycja Programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku

21.01.2020
Rusza IV edycja Programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku

Małopolski SZS został operatorem wojewódzkim Programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku i w związku z tym ogłosił on listę zakwalifikowanych szkół, w których będą prowadzone zajęcia z programu SKS w województwie małopolskim.

Nabór do Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Nabór do Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Ministerstwo Sportu i Turystyki (aktualnie Ministerstwo Sportu) prowadzi nabór wniosków do rządowego programu „Klub” edycja 2020.

Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy

Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy

W sobotę, 9 listopada w ramach Gminnych Obchodów Święta Niepodległości w Gminie Dębno zorganizowany został Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 23