Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P -15 pt. „Z szachami na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno

13.03.2019

„Z szachami na TY” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P – 15 o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno.

Turniej Halowy Piłki Nożnej Chłopców pt.,,Mini World Cup-2019" o Puchar Wójta Gminy Dębno

8.02.2019

,,Mini World Cup - 2019" pod tym hasłem w sali gimnastycznej PSP Wola Dębińska odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

Organizatorem Turnieju był UKS ,,ATLAS" Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej oraz Urząd Gminy Dębno.

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

W sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

21.08.2018
Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

4 sierpnia 2018 r. odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się kluby sportowe: LKS Kłos Łysa Góra, LKS Sokół Maszkienice, LKS Orzeł Dębno. Każda drużyna mogła wystawić reprezentację do rozgrywek: w piłkę nożną mężczyzn, piłkę siatkową kobiet i mężczyzn, rzucie lotką do tarczy, rzucie piłką do kosza oraz przeciąganiu liny. Wyniki każdej konkurencji były brane pod uwagę przy wyłonieniu zwycięzcy w klasyfikacji ogólnej. Organizatorem imprezy była Gmina Dębno i LKS Sokół Maszkienice.

Konkurs "Mini - Strong Man 2018"

8.06.2018
Konkurs  "Mini - Strong Man 2018"

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę „Mini - Strong Man 2018”. Na starcie turnieju stanęło 53 uczestników. W wyniku sportowej rywalizacji do finału awansowało sześciu najlepszych, którzy rozstrzygnęli rywalizację pomiędzy sobą systemem ,,każdy z każdym”.

Piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno

7.06.2018
Piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno

Na boisku Orlik  przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie  odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: PSP Porąbka Uszewska, PSP Sufczyn, PSP Wola Dębińska,  ZSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie, ZSP Maszkienice, ZSP Łysa Góra.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno - Koszykówka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno - Koszykówka

12 stycznia 2018r. w hali sportowej przy PSP w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w koszykówce dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział wszystkie PSP z terenu Gminy Dębno w których znajdują się oddziały gimnazjalne. Zawody sportowe rozegrane zostały systemem każdy z każdym, mecz trwa 2 x 7min.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w indywidualnym tenisie stołowym

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w indywidualnym tenisie stołowym

W hali sportowej przy PSP w Sufczynie 10 stycznia 2018 r. odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w indywidualnym tenisie stołowym.

W zawodach udział wzięło 24 uczniów ze szkół: PSP w Porąbce Uszewskiej, ZSP w Łysej Górze, PSP w Jaworsku, PSP w Maszkienicach, PSP w Sufczynie.

II miejsce Gimnazjum w Woli Dębińskiej w Zawodach Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej

1.12.2017

W hali sportowej w Borzęcinie zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Gimnazjada o Puchar Starosty Powiatu Brzesko. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkolno Przedszkolny w Borzęcinie.

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

1.12.2017
Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

Ponad 60 uczestników wzięło udział  Konkursie Żonglerki Piłką Nożną pt. „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS „Atlas” Wola Dębińska i Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

W wyniku sportowej rywalizacji I miejsce zajął Kacper Kos (159 podbić piłką), na II  miejscu uplasował się Maciej Wróbel (63 podbić piłką), a na III miejscu Michał Sakłak (56 podbić piłką).

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 21