Aktualności sportowe

Mecz unihokeja Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

23.06.2017
Mecz unihokeja Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy „Atlas”, działający przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej, zorganizował mecz unihokeja Absolwenci kontra Uczniowie. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 18:12 dla byłych uczniów szkoły.

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

9.06.2017
Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

W Uszwi na boisku „Orlik” odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Brzesko o Puchar Starosty Brzeskiego. Na starcie stanęły drużyny z 7 gmin powiatu Brzeskiego: Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum Wojakowa, Gimnazjum Borzęcin, Gimnazjum Brzesko, Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Gnojnik. Turniej rozegrano systemem „grupowym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej uplasowali się w stawce 7 drużyn na III miejscu.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

24.05.2017
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

W piątek 5 maja odbyły się zawody sportowe z cyklu Gminazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej. Były to ostanie zawody dla szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Na obiekcie Orlik w Łysej Górze o Puchar Wójta Gminy Dębno Pana Wiesława Kozłowskiego rywalizowały drużyny: PG Łysa Góra, PG Sufczyn, PG Wola Dębińska.

II Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Dębno

II Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Dębno

1 maja 2017 roku na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Jastrząb” Łoniowa odbędzie się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Dębno. W zawodach wezmą udział drużyny wystawione przez jednostki OSP z terenu gminy. Zgłoszenia należy przesyłać do 21 kwietnia, do godziny 15.30. Szczegółowe informacje na temat turnieju oraz wzór zgłoszenia i niezbędnych oświadczeń dostępne są w załączonym regulaminie.

Letnia Liga Piłki Nożnej 2017

Letnia Liga Piłki Nożnej 2017

11 maja 2017 roku rozpoczną się rozgrywki Letniej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębno. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 28 kwietnia bieżącego roku. Regulamin rozgrywek wraz z załącznikami jest dostępny do pobrania poniżej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 696-059-154 oraz adresem e-mail: mikolaj.gurgul@gminadebno.pl

Szkoła Podstawowa z Porąbki Uszewskiej najlepsza w Powiecie Brzeskim

7.04.2017
Szkoła Podstawowa z Porąbki Uszewskiej najlepsza w Powiecie Brzeskim

Na sali sportowej  Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku. W zawodach wzięło udział 7 drużyn reprezentujących następujące gminy powiatu brzeskiego: Dębno, Brzesko, Szczurowa, Borzecin, Gnojnik, Iwkowa.

Program "Klub" – dofinansowanie małych i średnich klubów sportowych

7.04.2017
Program "Klub" – dofinansowanie małych i średnich klubów sportowych

W 2016 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki rozpoczęło realizację Programu „Klub” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

Zawody sportowe piłki ręcznej

3.04.2017
Zawody sportowe piłki ręcznej

W ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno został rozegrany mecz pomiędzy drużyną PG w Woli Dębińskiej i PG w Porąbce Uszewskiej, którego zwycięzca zapewnił sobie awans do zawodów powiatowych. Mecz chłopców był bardzo emocjonujący i o wyniku końcowym zdecydowała jedna bramka PG Porąbka Uszewska wygrała z PG Wola Dębińska 11:10. W kategorii dziewcząt reprezentantki PG w Porąbce pewnie pokonały swoje rówieśniczki z Woli Dębińskiej. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali Puchar Wójta Gminy Dębno.

Mecz piłki nożnej Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

3.04.2017
Mecz piłki nożnej Absolwenci – Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska, działający przy Zespole Szkół w Woli Dębskiej, zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie Zespołu Szkół. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 15:13 dla Uczniów.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

8 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej rozegrane zostały zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Kolejną z dyscyplin sportowych była mini piłka siatkowa. Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego rozegrany został w kategorii dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii do udziału zgłosiły się cztery szkoły podstawowe.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 20

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin