Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Nabór do Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Nabór do Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Ministerstwo Sportu i Turystyki (aktualnie Ministerstwo Sportu) prowadzi nabór wniosków do rządowego programu „Klub” edycja 2020.

Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy

Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy

W sobotę, 9 listopada w ramach Gminnych Obchodów Święta Niepodległości w Gminie Dębno zorganizowany został Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

11 listopada w ramach gminnych obchodów Święta Niepodległości odbył się II Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej” o Puchar Wójta Gminy Dębno organizowany przez Gminę Dębno oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

31.10.2019
Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

Na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się konkurs: Rzuty Osobiste do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat” o Puchar Wójta Gminy Dębno- Wiesława Kozłowskiego.

PSP Wola Dębińska zdobyła I miejsce w Zawodach Gminnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

18.10.2019

W hali sportowej w Woli Dębińskiej zostały rozegrane Zawody Gminne w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowych meczach Wola Dębińska spotkała sia z ZSP w Dębnie wygrywając w kategorii dziewcząt 5:0, a w kategorii chłopców 6:3. Skład zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska: Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Emilia Wołek, Oliwia Szkarłat, Weronika Płaneta, Zuzanna Płaneta, Natalia Bugaj, Kacper Kos, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak,  Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Oskar Kułaga, Bartosz Ciemięga. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

9.10.2019
W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pod takim hasłem dziś w Porąbce Uszewskiej odbyła się uroczystość przekazania do użytku zmodernizowanego boiska sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Reymonta.

Karate w Dębińskim Centrum Kultury

18.09.2019
Karate w Dębińskim Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach karate kyokushin i samoobrony, prowadzonych przez sensei 1 dan Alberta Nowickiego - trenera karate i samoobrony z wieloletnim doświadczeniem, posiadającego uprawnienia wydane przez Ministra Sportu i Rekreacji – Instruktor rekreacji ruchowej - Samoobrona.

Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

9.09.2019

Przed nami jubileuszowa edycja największego w Europie turnieju dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy.

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

29.08.2019
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

„Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie całej szkoły w głosowaniu tajnym wybierali z grona prawie 60 uczniów najlepszą dziesiątkę uczniów szkoły w sporcie.

Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

29.08.2019
Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

W sobotę, 24 sierpnia 2019 r. o godz. 18:00 odbył się pierwszy mecz na własnym boisku, sezonu 2019/2020 LKS Grom Sufczyn w A-klasie. Obecny na meczu Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, przed pierwszym gwizdkiem pogratulował zawodnikom lokalnej drużyny sukcesu jakim jest awans do A-klasy - pierwszy raz w prawie 20-letniej historii klubu.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 23