Aktualności sportowe

Karate w Dębińskim Centrum Kultury

18.09.2019
Karate w Dębińskim Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach karate kyokushin i samoobrony, prowadzonych przez sensei 1 dan Alberta Nowickiego - trenera karate i samoobrony z wieloletnim doświadczeniem, posiadającego uprawnienia wydane przez Ministra Sportu i Rekreacji – Instruktor rekreacji ruchowej - Samoobrona.

Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

9.09.2019

Przed nami jubileuszowa edycja największego w Europie turnieju dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy.

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

29.08.2019
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

„Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie całej szkoły w głosowaniu tajnym wybierali z grona prawie 60 uczniów najlepszą dziesiątkę uczniów szkoły w sporcie.

Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

29.08.2019
Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

W sobotę, 24 sierpnia 2019 r. o godz. 18:00 odbył się pierwszy mecz na własnym boisku, sezonu 2019/2020 LKS Grom Sufczyn w A-klasie. Obecny na meczu Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, przed pierwszym gwizdkiem pogratulował zawodnikom lokalnej drużyny sukcesu jakim jest awans do A-klasy - pierwszy raz w prawie 20-letniej historii klubu.

Zaproszenie do udziału w III Turnieju Sołectw

9.07.2019
Zaproszenie do udziału w III Turnieju Sołectw

W niedzielę, 28 lipca 2019 r. o godz. 14:00 przy scenie w Dołach odbędzie się III Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno. W zawodach uczestniczyć mogą drużyny z  poszczególnych sołectw z terenu naszej gminy, które do 19.07.2019 zgłoszą swój udział w Referacie Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji (II piętro, p.213). Z każdego sołectwa może być tylko 1 drużyna.

XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

6.06.2019
XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

Dnia 06.06.2019 odbył się XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno, którego gospodarzem w tym roku było Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze. Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno.

IV Gminna Mała Olimpiada Sportowa

4.06.2019
IV Gminna Mała Olimpiada Sportowa

28 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej odbyła się IV Mała Olimpiada Sportowa dla Szkół Podstawowych Gminy Dębno klasy I – III. W olimpiadzie wzięło udział siedem drużyn z Sufczyna, Łysej Góry, Biadolin, Dębna, Porąbki Uszewskiej, Woli Dębińskiej i Łoniowej. Uroczystość rozpoczęła dyrektor PSP w Łoniowej pani mgr Maria Marecik witając wszystkich przybyłych gości, a następnie zapaliła znicz olimpijski otwierając IV GMINNĄ MAŁĄ OLIMPIADĘ SPORTOWĄ.

Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców pt. „Mini Strong Man - 2019” o Puchar Wójta Gminy Dębno

29.05.2019

„Mini Strong Man - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W konkursie wzięło udział 52 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”.

Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców pt. „Skaczę jak Artur Partyka” o Puchar Wójta Gminy Dębno

10.05.2019
Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców  pt. „Skaczę jak Artur Partyka” o Puchar Wójta Gminy Dębno

„Skaczę jak Artur Partyka” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego.

XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego 2019

26.03.2019
XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego 2019

Na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze 9 marca 2019r. odbył się XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: pierwsza  mieszana tzw. „mikst” o Puchar Dyrektora DCK, a druga męska(chłopiec z tatą lub wujkiem) o Puchar Dyrektora ZSP w Łysej Górze. Rozgrywki zgromadziły 26 zawodników. Dorośli chętnie wspominali czasy szkolne i zmagania przy stole pingpongowym.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 22