Aktualności sportowe

XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

6.06.2019
XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

Dnia 06.06.2019 odbył się XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno, którego gospodarzem w tym roku było Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze. Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno.

IV Gminna Mała Olimpiada Sportowa

4.06.2019
IV Gminna Mała Olimpiada Sportowa

28 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej odbyła się IV Mała Olimpiada Sportowa dla Szkół Podstawowych Gminy Dębno klasy I – III. W olimpiadzie wzięło udział siedem drużyn z Sufczyna, Łysej Góry, Biadolin, Dębna, Porąbki Uszewskiej, Woli Dębińskiej i Łoniowej. Uroczystość rozpoczęła dyrektor PSP w Łoniowej pani mgr Maria Marecik witając wszystkich przybyłych gości, a następnie zapaliła znicz olimpijski otwierając IV GMINNĄ MAŁĄ OLIMPIADĘ SPORTOWĄ.

Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców pt. „Mini Strong Man - 2019” o Puchar Wójta Gminy Dębno

29.05.2019

„Mini Strong Man - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W konkursie wzięło udział 52 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”.

Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców pt. „Skaczę jak Artur Partyka” o Puchar Wójta Gminy Dębno

10.05.2019
Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców  pt. „Skaczę jak Artur Partyka” o Puchar Wójta Gminy Dębno

„Skaczę jak Artur Partyka” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego.

XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego 2019

26.03.2019
XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego 2019

Na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze 9 marca 2019r. odbył się XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: pierwsza  mieszana tzw. „mikst” o Puchar Dyrektora DCK, a druga męska(chłopiec z tatą lub wujkiem) o Puchar Dyrektora ZSP w Łysej Górze. Rozgrywki zgromadziły 26 zawodników. Dorośli chętnie wspominali czasy szkolne i zmagania przy stole pingpongowym.

Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P -15 pt. „Z szachami na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno

13.03.2019

„Z szachami na TY” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P – 15 o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno.

Turniej Halowy Piłki Nożnej Chłopców pt.,,Mini World Cup-2019" o Puchar Wójta Gminy Dębno

8.02.2019

,,Mini World Cup - 2019" pod tym hasłem w sali gimnastycznej PSP Wola Dębińska odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

Organizatorem Turnieju był UKS ,,ATLAS" Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej oraz Urząd Gminy Dębno.

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

W sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

21.08.2018
Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

4 sierpnia 2018 r. odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się kluby sportowe: LKS Kłos Łysa Góra, LKS Sokół Maszkienice, LKS Orzeł Dębno. Każda drużyna mogła wystawić reprezentację do rozgrywek: w piłkę nożną mężczyzn, piłkę siatkową kobiet i mężczyzn, rzucie lotką do tarczy, rzucie piłką do kosza oraz przeciąganiu liny. Wyniki każdej konkurencji były brane pod uwagę przy wyłonieniu zwycięzcy w klasyfikacji ogólnej. Organizatorem imprezy była Gmina Dębno i LKS Sokół Maszkienice.

Konkurs "Mini - Strong Man 2018"

8.06.2018
Konkurs  "Mini - Strong Man 2018"

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę „Mini - Strong Man 2018”. Na starcie turnieju stanęło 53 uczestników. W wyniku sportowej rywalizacji do finału awansowało sześciu najlepszych, którzy rozstrzygnęli rywalizację pomiędzy sobą systemem ,,każdy z każdym”.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 21