Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej

8 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej rozegrane zostały zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Kolejną z dyscyplin sportowych była mini piłka siatkowa. Turniej o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego rozegrany został w kategorii dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii do udziału zgłosiły się cztery szkoły podstawowe.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

W ostatnim tygodniu w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbył się turniej piłki siatkowej z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział wszystkie Gimnazja z terenu Gminy Dębno. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów (do 15 pkt).

XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

11 marca w Zespole Szkół w Łysej Górze odbyła się XIV edycja Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody zgromadziły kilkanaście drużyn (przedstawicieli rodzin), które rywalizowały o Puchar Dyrektora zespołu Szkół w Łysej Górze oraz Puchar Dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury.

"Lekkoatletyka dla każdego" w Gminie Dębno

"Lekkoatletyka dla każdego" w Gminie Dębno

Polski Związek Lekkiej Atletyki od 2014 roku uruchomił program "LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO" obejmujący całą Polskę. W ramach tego programu również w Gminie Dębno odbywają się treningi lekkoatletyczne. Celem programu jest upowszechnianie i popularyzacja lekkiej atletyki jako wiodącej dyscypliny sportu służącej wszechstronnemu rozwojowi dzieci i młodzieży. Program zapewnia atrakcyjne treningi lekkoatletyczne, udział w zawodach sportowych np. w Tarnowie, Krakowie, Warszawie, wyjazdy na obozy lekkoatletyczne, możliwość spotkania z gwiazdami lekkiej atletyki.

Wyjazd na narty do Wierchomli

5.02.2017
Wyjazd na narty do Wierchomli

W środę 8 lutego odbędzie się zorganizowany wyjazd na narty do Wierchomli. Koszt wycieczki to 75 złotych od osoby. Odjazd o godzinie 7.00 z parkingu przy kościele parafialnym w Dębnie. Organizatorem wyjazdu jest Wójt Gminy Dębno.

Wyjazd na narty

27.01.2017
Wyjazd na narty

W środę 1 lutego odbędzie się zorganizowany wyjazd na narty do Laskowej. Koszt wycieczki to 40 złotych od osoby. Dodatkowo płatna będzie możliwość wynajęcia instruktora i wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Odjazd o godzinie 7.30 z parkingu przy kościele parafialnym w Dębnie. Organizatorem wyjazdu jest Wójt Gminy Dębno.

Dębińska Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Skrzatów, Żaków i Orlików

20.01.2017
Dębińska Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Skrzatów, Żaków i Orlików

Od 15 stycznia 2017 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbywają się rozgrywki Dębińskiej Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Skrzatów, Żaków i Orlików. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Organizatorem ligi jest Gmina Dębno i UKS Orlik Dębno. Naszą gminę reprezentują szkółki piłkarskie UKS Orlik Dębno i Jastrząb Łoniowa.

Turniej mikołajkowy

20.12.2016
Turniej mikołajkowy

W dniach 10 – 11 grudnia 2016 roku odbyła się kolejna edycja turnieju Mikołajkowego dla dzieci uczestniczących w zajęciach Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno. W zawodach wzięły udział dzieci, które uczestniczą w regularnych zajęciach sportowych w oddziałach: Dębno, Wola Dębińska, Łysa Góra, Porąbka Uszewska, Biadoliny i Maszkienice.

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno - Koszykówka

5.12.2016
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno - Koszykówka

29 listopada 2016r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w koszykówce dziewcząt i chłopców. W turnieju o Puchar Wójta Gminy Dębno wzięły udział wszystkie gimnazja z terenu Gminy Dębno. Zawody sportowe rozegrane zostały systemem każdy z każdym, mecze trwały 2 x 8 minut.

Wola Dębińska najlepsza w unihokeja

2.12.2016
Wola Dębińska najlepsza w unihokeja

23 listopada 2016 r. w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbyły się zawody z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w unihokeju dziewcząt i chłopców. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem – chęć udziału zgłosiło siedem szkół. Były to: SP Łoniowa w kategorii dziewcząt oraz SP Dębno, SP Wola Dębińska, SP Sufczyn, SP Porąbka Uszewska, SP Maszkienice oraz SP Biadoliny Szlacheckie w kategoriach dziewcząt i chłopców. Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 19

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie