Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Aktualności sportowe

Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

31.10.2019
Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

Na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się konkurs: Rzuty Osobiste do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat” o Puchar Wójta Gminy Dębno- Wiesława Kozłowskiego.

PSP Wola Dębińska zdobyła I miejsce w Zawodach Gminnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

18.10.2019

W hali sportowej w Woli Dębińskiej zostały rozegrane Zawody Gminne w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowych meczach Wola Dębińska spotkała sia z ZSP w Dębnie wygrywając w kategorii dziewcząt 5:0, a w kategorii chłopców 6:3. Skład zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska: Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Emilia Wołek, Oliwia Szkarłat, Weronika Płaneta, Zuzanna Płaneta, Natalia Bugaj, Kacper Kos, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak,  Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Oskar Kułaga, Bartosz Ciemięga. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

9.10.2019
W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pod takim hasłem dziś w Porąbce Uszewskiej odbyła się uroczystość przekazania do użytku zmodernizowanego boiska sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Reymonta.

Karate w Dębińskim Centrum Kultury

18.09.2019
Karate w Dębińskim Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach karate kyokushin i samoobrony, prowadzonych przez sensei 1 dan Alberta Nowickiego - trenera karate i samoobrony z wieloletnim doświadczeniem, posiadającego uprawnienia wydane przez Ministra Sportu i Rekreacji – Instruktor rekreacji ruchowej - Samoobrona.

Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

9.09.2019

Przed nami jubileuszowa edycja największego w Europie turnieju dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy.

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

29.08.2019
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

„Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie całej szkoły w głosowaniu tajnym wybierali z grona prawie 60 uczniów najlepszą dziesiątkę uczniów szkoły w sporcie.

Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

29.08.2019
Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

W sobotę, 24 sierpnia 2019 r. o godz. 18:00 odbył się pierwszy mecz na własnym boisku, sezonu 2019/2020 LKS Grom Sufczyn w A-klasie. Obecny na meczu Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, przed pierwszym gwizdkiem pogratulował zawodnikom lokalnej drużyny sukcesu jakim jest awans do A-klasy - pierwszy raz w prawie 20-letniej historii klubu.

Zaproszenie do udziału w III Turnieju Sołectw

9.07.2019
Zaproszenie do udziału w III Turnieju Sołectw

W niedzielę, 28 lipca 2019 r. o godz. 14:00 przy scenie w Dołach odbędzie się III Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno. W zawodach uczestniczyć mogą drużyny z  poszczególnych sołectw z terenu naszej gminy, które do 19.07.2019 zgłoszą swój udział w Referacie Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji (II piętro, p.213). Z każdego sołectwa może być tylko 1 drużyna.

XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

6.06.2019
XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

Dnia 06.06.2019 odbył się XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno, którego gospodarzem w tym roku było Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze. Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno.

IV Gminna Mała Olimpiada Sportowa

4.06.2019
IV Gminna Mała Olimpiada Sportowa

28 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej odbyła się IV Mała Olimpiada Sportowa dla Szkół Podstawowych Gminy Dębno klasy I – III. W olimpiadzie wzięło udział siedem drużyn z Sufczyna, Łysej Góry, Biadolin, Dębna, Porąbki Uszewskiej, Woli Dębińskiej i Łoniowej. Uroczystość rozpoczęła dyrektor PSP w Łoniowej pani mgr Maria Marecik witając wszystkich przybyłych gości, a następnie zapaliła znicz olimpijski otwierając IV GMINNĄ MAŁĄ OLIMPIADĘ SPORTOWĄ.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 22