Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Zaproszenie do udziału w III Dębińskiej Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego

Zaproszenie do udziału w III Dębińskiej Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego

24.07.2020
Zaproszenie do udziału w III Dębińskiej Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego

W sobotę, 1 sierpnia 2020 r. wystartuję III Dębińska Amatorska Liga Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dębno rozgrywana na wielofunkcyjnym boisku Orlik. Prawo udziału w lidze mają zawodnicy, którzy są mieszkańcami Gminy Dębno  oraz nie są zawodowymi graczami tenisa ziemnego. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 29 lipca 2020r.:

• telefonicznie 507369351
  • lub osobiście u animatora na terenie Orlika

Niezbędne jest doręczenie odpowiednich formularzy zgłoszeniowych i zgód w wyżej wymienionym terminie:

• zgłoszenia do ligi  (załącznik nr 1 do regulaminu),
  • oświadczeń pełnoletnich uczestników (załącznik nr 2 do regulaminu).

Z ramienia Urzędu Gminy Dębno osobą do kontaktu jest Robert Matura tel.14 631 85 54

Uczestnicy, zgłoszeni do ligi, rywalizując o miano najlepszego amatora tenisisty w gminie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w rozgrywkach.

Regulamin III Dębińskiej Amatorskiej Ligii Tenisa Ziemnego

ZAŁĄCZNIK nr 1 - ZGŁOSZENIE DO LIGI