Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Kolejna międzyszkolna rywalizacja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

6.03.2020

We wtorek 25.02.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie,
w systemie „każdy z każdym”. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował puchary wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci piłek. W imieniu Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego wręczenia nagród, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonali Zastępca Wójta Gminy Jacek Szklarz oraz Wicedyrektor PSP w Sufczynie Pani Lucyna Potępa.

Do zawodów zgłosiły się 3 drużyny w kategorii dziewcząt:

- drużyna ZSP w Łysej Górze,

- drużyna ZSP w Maszkienicach,

- oraz drużyna gospodarzy zawodów PSP w Sufczynie.

W kategorii dziewcząt wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco:

ZSP Łysa Góra  - ZSP Maszkienice - 0:2

ZSP Maszkienice - PSP Sufczyn - 2:1

PSP Sufczyn - ZSP Łysa Góra - 2:0

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem drużyny dziewcząt z ZSP w Maszkienicach.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów wszystkich drużyn w tej kategorii:

1.       miejsce ZSP w Maszkienicach,
  2.       miejsce PSP w Sufczynie,
  3.       miejsce ZSP w Łysej Górze.

Z kolei w ramach rywalizacji chłopców do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny z:

- ZSP w Łysej Górze,

- ZSP w Maszkienicach,

- ZSP w Dębno,

- oraz PSP w Sufczynie.

W tej kategorii wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco:

ZSP Łysa Góra - ZSP Maszkienice  - 1:2

PSP Sufczyn - ZSP Dębno  - 0:2

ZSP Łysa Góra - PSP Sufczyn - 2:0

ZSP Maszkienice - ZSP Dębno - 2:0

ZSP Dębno - ZSP Łysa Góra - 0:2

PSP Sufczyn - ZSP Maszkienice - 0:2

Rywalizacja w kategorii chłopców zakończyła się zwycięstwem drużyny ZSP w Maszkienicach.

Poniżej klasyfikacja końcowa wszystkich drużyn w tej kategorii:

1.       miejsce ZSP w Maszkienicach,
  2.       miejsce ZSP w Łysej Górze,
  3.       miejsce ZSP w Dębnie,
  4.       miejsce PSP w Sufczynie.

Serdecznie gratulujemy zwycięstw w swoich kategoriach drużynie dziewcząt z miejsce ZSP w Łysej Górze oraz drużynie chłopców z ZSP w Maszkienicach. Dziękujemy również za udział wszystkim pozostałym uczestnikom oraz gratulujemy im walki o zwycięstwa i sportowej postawy.

Wróć do aktualności

Kapliczki Małopolski