SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Kolejna rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020

Kolejna rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020

4.03.2020
Kolejna rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020

W czwartek 20.02.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował puchary wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci rakietek do tenisa stołowego. W imieniu Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego wręczenia nagród, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonali Zastępca Wójta Gminy Jacek Szklarz oraz p.o. Dyrektora PSP w Sufczynie Pani Urszula Sworst.

Rozgrywki drużynowe.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn w kategorii dziewcząt:

- dwie drużyny PSP z Jaworska,

- dwie drużyny ZSP z Łysej Góry,

- oraz drużyna gospodarzy zawodów PSP z Sufczyna.

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem drużyny nr I dziewcząt z ZSP z Łysej Góry.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów wszystkich drużyn w tej kategorii:

miejsce drużyna nr I ZSP w Łysej Górze,

miejsce drużyna nr I PSP w Jaworsku,

miejsce drużyna nr II ZSP w Łysej Górze,

miejsce PSP w Sufczynie,

miejsce drużyna nr II PSP w Jaworsku.

Z kolei w ramach rywalizacji chłopców do udziału w zawodach zgłosiły się:

- dwie drużyny ZSP z Łysej Góry,

- drużyna PSP w Sufczynie,

- drużyna PSP w Jaworsku,

- oraz drużyna PSP w Niedźwiedzy.

Rywalizacja w kategorii chłopców zakończyła się zwycięstwem drużyny nr I z ZSP w Łysej Górze.

Poniżej klasyfikacja końcowa wszystkich drużyn w tej kategorii:

miejsce drużyna nr I ZSP w Łysej Górze,

miejsce drużyna nr II ZSP w Łysej Górze,

miejsce drużyna PSP w Sufczynie,

miejsce drużyna PSP w Jaworsku,

miejsce drużyna PSP w Niedźwiedzy.

Rozgrywki indywidualne.

Do zawodów indywidualnych zgłosiło się 6 dziewcząt:

- cztery startujące z ZSP w Łysej Górze,

- jedna z PSP z Jaworska,

- oraz jedna z PSP z Sufczyna.

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem Juli Bączek z ZSP z Łysej Góry.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów w tej kategorii:

Julia Bączek z ZSP w Łysej Górze,

Oliwia Wąs z ZSP w Łysej Górze,

Karolina Najberek z ZSP w Łysej Górze,

Julia Rojek z ZSP w Łysej Górze,

Zuzanna Baca z PSP w Jaworsku,

Wiktoria Adamczyk z PSP w Sufczynie.

Do zawodów indywidualnych w kategorii chłopców zgłosiło się 6 uczestników: 

- pięcioro z ZSP w Łysej Górze,

- oraz jeden z PSP z Sufczyna.

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem Jakuba Sachy z ZSP z Łysej Góry.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów w tej kategorii:

Jakub Sacha z ZSP w Łysej Górze,

Kacper Mirek z ZSP w Łysej Górze,

Radosław Budyn z ZSP w Łysej Górze,

Hubert Gołąb z ZSP w Łysej Górze,

Krystian Szczecina z PSP w Sufczynie,

Rafał Bączek z ZSP w Łysej Górze,

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom. Dziękujemy również za udział wszystkim pozostałym uczestnikom oraz gratulujemy im walki o zwycięstwa i sportowej postawy.

Rozgrywki drużynowe.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyny w kategorii dziewcząt:

- dwie drużyny PSP z Jaworska,

- dwie drużyny ZSP z Łysej Góry,

- oraz drużyna gospodarzy zawodów PSP z Sufczyna.

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem drużyny nr I dziewcząt z ZSP z Łysej Góry.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów wszystkich drużyn w tej kategorii:

  1. miejsce drużyna nr I ZSP w Łysej Górze,
  2. miejsce drużyna nr I PSP w Jaworsku,
  3. miejsce drużyna nr II ZSP w Łysej Górze,
  4. miejsce PSP w Sufczynie,
  5. miejsce drużyna nr II PSP w Jaworsku.

Z kolei w ramach rywalizacji chłopców do udziału w zawodach zgłosiły się:

- dwie drużyny ZSP z Łysej Góry,

- drużyna PSP w Sufczynie,

- drużyna PSP w Jaworsku,

- oraz drużyna PSP w Niedźwiedzy.

Rywalizacja w kategorii chłopców zakończyła się zwycięstwem drużyny nr I z ZSP w Łysej Górze.

Poniżej klasyfikacja końcowa wszystkich drużyn w tej kategorii:

  1. miejsce drużyna nr I ZSP w Łysej Górze,
  2. miejsce drużyna nr II ZSP w Łysej Górze,
  3. miejsce drużyna PSP w Sufczynie,
  4. miejsce drużyna PSP w Jaworsku,
  5. miejsce drużyna PSP w Niedźwiedzy.

Rozgrywki indywidualne.

Do zawodów indywidualnych zgłosiło się 6 dziewcząt:

- cztery startujące z ZSP w Łysej Górze,

- jedna z PSP z Jaworska,

- oraz jedna z PSP z Sufczyna.

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem Juli Bączek z ZSP z Łysej Góry.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów w tej kategorii:

  1. Julia Bączek z ZSP w Łysej Górze,
  2. Oliwia Wąs z ZSP w Łysej Górze,
  3. Karolina Najberek z ZSP w Łysej Górze,
  4. Julia Rojek z ZSP w Łysej Górze,
  5. Zuzanna Baca z PSP w Jaworsku,
  6. Wiktoria Adamczyk z PSP w Sufczynie.

Do zawodów indywidualnych w kategorii chłopców zgłosiło się 6 uczestników: zgłosiło się 6 dziewcząt: 

- pięcioro z ZSP w Łysej Górze,

- oraz jeden z PSP z Sufczyna.

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem Jakuba Sachy z ZSP z Łysej Góry.

Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów w tej kategorii:

  1. Jakub Sacha z ZSP w Łysej Górze,
  2. Kacper Mirek z ZSP w Łysej Górze,
  3. Radosław Budyn z ZSP w Łysej Górze,
  4. Hubert Gołąb z ZSP w Łysej Górze,
  5. Krystian Szczecina z PSP w Sufczynie,
  6. Rafał Bączek z ZSP w Łysej Górze,

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom. Dziękujemy również za udział wszystkim pozostałym uczestnikom oraz gratulujemy im walki o zwycięstwa i sportowej postawy.


Wróć do aktualności

Kapliczki Małopolski     

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12