Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Rywalizacja międzyszkolna w ramach Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020 roku rozpoczęta

3.03.2020

W poniedziałek 17.02.2020r. odbyły się zawody międzyszkolne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców otwierające zmagania uczniów w kategorii Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w 2020 roku. Rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach. Dla zwycięzców zawodów, Wójt Gminy Dębno ufundował puchary wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci piłek. W imieniu Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego wręczenia nagród, pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonała Dyrektor ZSP w Maszkienicach Pani Dorota Batko.

Do zawodów zgłosiły się 2 drużyny w kategorii dziewcząt:

- drużyna PSP z Woli Dębińskiej,

- oraz drużyna gospodarzy zawodów ZSP w Maszkienicach.

W kategorii dziewcząt wyniki przedstawiają się następująco:

ZSP Maszkienice - PSP Wola Dębińska – 24:34

Rywalizacja w tej kategorii zakończyła się zwycięstwem drużyny dziewcząt z PSP z Woli Dębińskiej.

W ramach rywalizacji chłopców do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny z:

- PSP w Woli Dębińskiej,

- oraz ZSP w Maszkienicach.

W tej kategorii wyniki przedstawiają się następująco:

ZSP Maszkienice - PSP Wola Dębińska - 22:30

Rywalizacja w kategorii chłopców zakończyła się zwycięstwem drużyny PSP w Woli Dębińskiej.

Serdecznie gratulujemy zwycięstw w swoich kategoriach drużynie dziewcząt i chłopców z PSP w Woli Dębińskiej. Dziękujemy za udział wszystkim pozostałym uczestnikom oraz gratulujemy im walki o zwycięstwa i sportowej postawy.

Wróć do aktualności

Kapliczki Małopolski