SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

14.11.2019
Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

11 listopada w ramach gminnych obchodów Święta Niepodległości odbył się II Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej” o Puchar Wójta Gminy Dębno organizowany przez Gminę Dębno oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Turniej zainaugurował Wójt Gminy Wiesław Kozłowski oraz Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło witając uczestników oraz życząc udanej rywalizacji w duchu patriotycznym.

Po dokonaniu krótkiego przedstawienia zasad przystąpiono do rozgrywek. W zmaganiach uczestniczyły 4 drużyny: SMYKÓW 40+, Feniks, Volleycoster oraz UKS ORLIK Dębno. Rozgrywki odbyły się w systemie „każdy z każdym”, co dodało rywalizacji zaciętości, czego potwierdzeniem był fakt, że walka o pierwsze miejsce toczyła się do ostatniego meczu. Losy zwycięstwa rozstrzygnęły się dopiero w ostatnim meczu, w którym rywalizowały drużyny Volleycoster oraz Feniks. Po wytrwałej grze, w finałowym starciu zwycięzcą została drużyna Volleycoster.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski po zakończonych zmaganiach pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom. Drużyny, które uplasowały się na podium otrzymały pamiątkowe puchary, wszystkie drużyny dyplomy, a każdy z uczestników pamiątkowy medal. 

Klasyfikacja końcowa rozgrywek przedstawiła się następująco:

1 miejsce Volleycoster – 6 pkt, 3 zwycięstwa

2 miejsce Feniks – 4 pkt, 2 zwycięstwa

3 miejsce UKS ORLIK Dębno – 2 pkt, 1 zwycięstw

4 miejsce SMYKÓW 40+ – 0 pkt, 0 zwycięstw

 


Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12