Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej”

11 listopada w ramach gminnych obchodów Święta Niepodległości odbył się II Siatkarski Turniej „Dla Niepodległej” o Puchar Wójta Gminy Dębno organizowany przez Gminę Dębno oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Turniej zainaugurował Wójt Gminy Wiesław Kozłowski oraz Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło witając uczestników oraz życząc udanej rywalizacji w duchu patriotycznym.

Po dokonaniu krótkiego przedstawienia zasad przystąpiono do rozgrywek. W zmaganiach uczestniczyły 4 drużyny: SMYKÓW 40+, Feniks, Volleycoster oraz UKS ORLIK Dębno. Rozgrywki odbyły się w systemie „każdy z każdym”, co dodało rywalizacji zaciętości, czego potwierdzeniem był fakt, że walka o pierwsze miejsce toczyła się do ostatniego meczu. Losy zwycięstwa rozstrzygnęły się dopiero w ostatnim meczu, w którym rywalizowały drużyny Volleycoster oraz Feniks. Po wytrwałej grze, w finałowym starciu zwycięzcą została drużyna Volleycoster.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski po zakończonych zmaganiach pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom. Drużyny, które uplasowały się na podium otrzymały pamiątkowe puchary, wszystkie drużyny dyplomy, a każdy z uczestników pamiątkowy medal.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek przedstawiła się następująco:

1 miejsce Volleycoster – 6 pkt, 3 zwycięstwa

2 miejsce Feniks – 4 pkt, 2 zwycięstwa