SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

31.10.2019
Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat"

Na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się konkurs: Rzuty Osobiste do Kosza Dziewcząt pt. "Rzucam jak Gortat” o Puchar Wójta Gminy Dębno- Wiesława Kozłowskiego.

W konkursie wzięło udział prawie 48 dziewcząt. Uczestniczki wykonywały  jeden rzut próbny i dwanaście rzutów punktowanych. Po zakończonej rywalizacji i podliczeniu punktów nagrody zwycięzcom, w imieniu Wójta Gminy Dębno wręczył Zastępca Wójta Gminy Dębno - Jacek Szklarz i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agata Jankowska. Zwycięzca za I miejsce otrzymał puchar, a wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do III otrzymali nagrody w postaci: statuetek szklanych, dyplomów, medali, nagród rzeczowych i słodyczy.

Klasyfikacja końcowa konkursu:

1.Katarzyna Gadzina

2.Emilia Kurek

3.Oliwia Szakarłat

Organizatorem zmagań sportowych był: UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno, a także Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.


Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12