SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » PSP Wola Dębińska zdobyła I miejsce w Zawodach Gminnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

PSP Wola Dębińska zdobyła I miejsce w Zawodach Gminnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

18.10.2019

W hali sportowej w Woli Dębińskiej zostały rozegrane Zawody Gminne w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowych meczach Wola Dębińska spotkała sia z ZSP w Dębnie wygrywając w kategorii dziewcząt 5:0, a w kategorii chłopców 6:3. Skład zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska: Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Emilia Wołek, Oliwia Szkarłat, Weronika Płaneta, Zuzanna Płaneta, Natalia Bugaj, Kacper Kos, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak,  Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Oskar Kułaga, Bartosz Ciemięga. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego.

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej