Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

9.09.2019

Przed nami jubileuszowa edycja największego w Europie turnieju dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy.

Zapisy drużyn w kategorii wiekowej U-8, U-10 i U-12 potrwają do 30 września.

W Turnieju mogą wziąć udział drużyny, które reprezentują następujące podmioty:

a. Szkoły Podstawowe,

b. Uczniowskie Kluby Sportowe,

c. Kluby sportowe,

d. Inne – podmioty prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.

Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce oraz na stronie turnieju: http://zpodworkanastadion.pl/

Wróć do aktualności