Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

29.08.2019
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły

„Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkoły o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie całej szkoły w głosowaniu tajnym wybierali z grona prawie 60 uczniów najlepszą dziesiątkę uczniów szkoły w sporcie.

Organizatorem plebiscytu był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzcy za miejsca I-III otrzymali Puchar Wójta Gminy Dębno, a wszyscy uczniowie, którzy zajęli miejsca od I do X otrzymali atrakcyjne upominki. W imieniu Wójta Gminy Dębno nagrody wręczył Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Klasyfikacja końcowa najlepszej dziesiątki plebiscytu:

1. Kacper Marmól - 26  głosów

2. Michał Nowacki - 23  głosów