Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

29.08.2019
Pierwszy w historii sezon w A-klasie LKS Grom Sufczyn

W sobotę, 24 sierpnia 2019 r. o godz. 18:00 odbył się pierwszy mecz na własnym boisku, sezonu 2019/2020 LKS Grom Sufczyn w A-klasie. Obecny na meczu Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, przed pierwszym gwizdkiem pogratulował zawodnikom lokalnej drużyny sukcesu jakim jest awans do A-klasy - pierwszy raz w prawie 20-letniej historii klubu.

Tomasz Sacha kapitan drużyny LKS Grom Sufczyn otrzymał z rąk Wójta Gminy pamiątkowy puchar, list gratulacyjny oraz worek sportowy wypełniony piłkami, które wspomogą treningi, a co za tym idzie przyczynią się do dalszych sukcesów klubu. Ponadto przed rozpoczęciem meczu Wójt Gminy życzył sędziom i zawodnikom LKS Grom Sufczyn oraz LKS Tymon Tymowa udanej i czystej rywalizacji sportowej a kibiciom udanego widowiska.

Wróć do aktualności