SPORT

Drukuj drukuj

Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

6.06.2019
XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

Dnia 06.06.2019 odbył się XV Turniej Sportowy Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno, którego gospodarzem w tym roku było Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze. Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno.

Po uroczystym otwarciu igrzysk, dokonanym przez dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze, pana Artura Potępę oraz obejrzeniu części artystycznej, zawodnicy rozpoczęli zmagania w dyscyplinach sportowych.

W rywalizacji uczestnikom pomagał doping rodziców, nauczycieli i dzieci, bo każdy dopingował każdego, gdyż w Turnieju najważniejsza była dobra zabawa. Mali olimpijczycy doskonale wykonywali poszczególne zadania. Zmagania były bardzo wyrównane, a zawodnicy mocno zaangażowani.

Po podliczeniu punktacji, w tym roku zwycięzcą turnieju została drużyna z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie.


Wróć do aktualności

Kapliczki Małopolski    

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12