Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców pt. „Mini Strong Man - 2019” o Puchar Wójta Gminy Dębno

29.05.2019

„Mini Strong Man - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego.W konkursie wzięło udział 52 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”.

Do finału zakwalifikowało się 12 zawodników, a walkę o zwycięstwo rozstrzygnięto systemem „każdy z każdym”. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno.

Zwycięzca Turnieju otrzymał Puchar Wójta Gminy Dębno, a wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali atrakcyjne upominki. Nagrody wręczył Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Klasyfikacja końcowa:

1. Albert Migdał