Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P -15 pt. „Z szachami na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno

13.03.2019

„Z szachami na TY” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P – 15 o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno.

Zwycięzca turnieju otrzymał Puchar Wójta Gminy Dębno, zawodnicy za miejsce I-III otrzymali statuetki szklane, medale, piłki do piłki nożnej Adidas Telstar, a wszyscy zawodnicy za miejsca I-VI otrzymali dyplomy, słodycze i kubki termiczne „Barcelona”. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Turniej przygotował i zorganizował opiekun UKS „ATLAS” – Jaromir Radzikowski. Nagrody ufundował Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i sponsorzy.

Klasyfikacja końcowa pierwszej szóstki turnieju:

1. Bartosz Pięta - 8,5 pkt.
  2. Adam Marecik- 7,0 pkt.
  3. Michał Maziarz- 6,5 pkt.
  4. Antoni Kukuś- 6,0 pkt.
  5. Maksymilian Sikora -5,5 pkt.
  6. Patryk Ledziński-5,0 pkt.

Wróć do aktualności