Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”

W sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

W konkursie wzięło udział prawie 40 chłopców. Nagrody zakupiono ze środków finansowych pozyskanych w ramach konkursu ofert na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2018 roku promujących zdrowy styl życia ogłoszony przez Wójta Gminy Dębno i Gminą Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a także ze środków finansowych otrzymanych od sponsorów. Nagrody wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agata Jankowska. Zwycięzca otrzymał puchar, ponadto zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do III, otrzymali statuetki, dyplomy, medale, nagrody rzeczowe – piłki, kubki reklamowe UKS "Atlas", koszulki, a także słodycze i gadżety reklamowe promujące Gminę Dębno.

Klasyfikacja końcowa konkursu:

1. Kacper Kos – 196 podbić piłką