Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

21.08.2018
Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

4 sierpnia 2018 r. odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się kluby sportowe: LKS Kłos Łysa Góra, LKS Sokół Maszkienice, LKS Orzeł Dębno. Każda drużyna mogła wystawić reprezentację do rozgrywek: w piłkę nożną mężczyzn, piłkę siatkową kobiet i mężczyzn, rzucie lotką do tarczy, rzucie piłką do kosza oraz przeciąganiu liny. Wyniki każdej konkurencji były brane pod uwagę przy wyłonieniu zwycięzcy w klasyfikacji ogólnej. Organizatorem imprezy była Gmina Dębno i LKS Sokół Maszkienice.

Wyniki:

Piłka nożna

2. LKS „Orzeł” Dębno
  3. LKS „Kłos” Łysa Góra

Piłka siatkowa kobiet

1. LKS „Orzeł” Dębno
  3. LKS „Sokół”  Maszkienice

Piłka siatkowa mężczyzn

1. LKS „Orzeł” Dębno
  3. LKS „Sokół”  Maszkienice

Rzut lotką do tarczy (dart)

Rzut piłką do kosza

Przeciąganie liny

3. LKS „Orzeł” Dębno

Po przeliczeniu punktów do klasyfikacji końcowej okazało się, że dwie drużyny mają taką samą liczbę punktów. W związku z tym organizatorzy podjęli decyzję o przyznaniu dwóch pierwszych miejsce. Za udział w spartakiadzie drużyny otrzymały piłki oraz bony na sprzęt sportowy o łącznej wartości 2700 złotych. Puchary i nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.

1. LKS „Sokół”  Maszkienice 130pkt

LKS „Orzeł” Dębno – 130 pkt