Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Konkurs "Mini - Strong Man 2018"

Konkurs "Mini - Strong Man 2018"

8.06.2018
Konkurs  "Mini - Strong Man 2018"

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę „Mini - Strong Man 2018”. Na starcie turnieju stanęło 53 uczestników. W wyniku sportowej rywalizacji do finału awansowało sześciu najlepszych, którzy rozstrzygnęli rywalizację pomiędzy sobą systemem ,,każdy z każdym”.

Organizatorem zmagań sportowych był UKS ,,ATLAS”, Gmina Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej. Zwycięzcy zajmujący miejsca od I do III otrzymali nagrody w postaci: pucharu (za I miejsce), szklanych statuetek, dyplomów, medali, nagród rzeczowych (piłek do piłki nożnej firmy Adidas, kubków termicznych „Barcelona”, płyt audio o Powstaniu Warszawskim, getrów piłkarskich, kubków reklamowych UKS „Atlas” oraz koszulek) słodyczy oraz gadżetów reklamowych promujących Gminę Dębno. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska. Nagrody zakupiono z programu profilaktycznego Wójta Gminy Dębno i sponsorów.

Klasyfikacja końcowa konkursu :

1. Kacper Bujak - Wola Dębińska
  2. Kamil Sołtys - Perła
  3. Florian Wróbel -  Maszkienice
  4. Jakub Procak - Sufczyn
  5. Marcin Wołek - Wola Dębińska
  6. Dawid Bogusz - Wola Dębińska

Inicjatorem oraz sędzią konkursu, był nauczyciel w.f. i opiekun UKS „ ATLAS” - Jaromir Radzikowski.

Wróć do aktualności