Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno

Piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno

7.06.2018
Piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno

Na boisku Orlik  przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie  odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: PSP Porąbka Uszewska, PSP Sufczyn, PSP Wola Dębińska,  ZSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie, ZSP Maszkienice, ZSP Łysa Góra.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła PSP Wola Dębińska. Skład zwycięskiej drużyny PSP Wola Dębińska: Karol Kliś, Kacper Kos, Adrian Góral, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak,  Bartosz Hamowski, Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Kacper Kurek. Opiekun: Jaromir Radzikowski. Najwięcej bramek dla PSP Wola Dębińska zdobyli: Karol Kliś - 8, Kacper Kurek - 5.

Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno -  Wiesława Kozłowskiego.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy za miejsca I-III dodatkowo otrzymali nagrodę rzeczową – piłkę.

Wyniki grupowe:

PSP Wola Dębińska - ZSP Maszkienice – 3:1