Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

1.12.2017
Konkurs Żonglerki Piłką Nożną „Żongluję jak Ronaldo”

Ponad 60 uczestników wzięło udział  Konkursie Żonglerki Piłką Nożną pt. „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS „Atlas” Wola Dębińska i Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej.

W wyniku sportowej rywalizacji I miejsce zajął Kacper Kos (159 podbić piłką), na II  miejscu uplasował się Maciej Wróbel (63 podbić piłką), a na III miejscu Michał Sakłak (56 podbić piłką).

Uczestnicy zajmujący miejsca I, II, III otrzymali pamiątkowe puchary, medale  i dyplomy oraz kubki termiczne, gadżety i słodycze, które wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej Agata Jankowska.

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin