Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Zawody w szachach drużynowych

Zawody w szachach drużynowych

W poniedziałek 13 listopada w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Łysej Górze odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w szachach drużynowych. Zawody od dwóch lat rozgrywane są drużynowo – każda reprezentacja składa się z 4 osób, w tym minimum jednej dziewczyny.

Igrzyska Dzieci

Wyniki:

PSP Wola Dębińska – ZSP Łysa Góra 1:3

ZSP Łysa Góra – PSP Porąbka Uszewska 2,5:1,5

PSP Wola Dębińska –  PSP Porąbka Uszewska 3:1

Klasyfikacja:

1. ZSP Łysa Góra
  2. PSP Wola Dębińska
  3. PSP Porąbka Uszewska

Skład zwycięskiej drużyny ZSP Łysa Góra: Sacha Kacper, Woźniak Eliasz, Gołąb Mateusz, Bączek Natalia. Opiekunem grupy był Pan Aleksander Gurgul.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Wyniki:

PSP Wola Dębińska – ZSP Łysa Góra 0:4

ZSP Łysa Góra – PSP Porąbka Uszewska 4:0

PSP Wola Dębińska – PSP Porąbka Uszewska 0:4

Klasyfikacja:

1. ZSP Łysa Góra
  2. PSP Porąbka Uszewska
  3. PSP Wola Dębińska

Skład zwycięskiej drużyny ZSP Łysa Góra: Drużkowski Igor, Borowa Bartosz, Drużkowski Kacper, Gurgul Anna.

Wróć do aktualności