Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » I miejsce PSP Łysa Góra w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

I miejsce PSP Łysa Góra w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

3.11.2017
I miejsce PSP Łysa Góra w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

24 października drużyna dziewcząt z PSP w Łysej Górze reprezentowała Gminę Dębno w Powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej w Borzęcinie. Dziewczęta poradziły sobie bardzo dobrze – w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu i tylko jeden zremisowały.

W pojedynkach grupowych reprezentacja PSP Łysa Góra wygrała z PSP Szczurowa 3:1, PSP Bielcza 2:0 i zremisowała z PSP Domosławice 1:1. W półfinale dziewczęta wygrały 1:0 z PSP Iwkowa a w finale pokonały PSP nr 2 w Jadownikach 2:1.

Reprezentacja PSP Łysa Góra występowała w składzie: Weronika Najberek, Patrycja Sacha, Natalia Ogar, Wiktoria Mleczka, Izabela Mleczko, Oliwia Bodzioch, Alicja Bodzioch. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Mikołaj Gurgul.

Dziewczęta uzyskały awans do finałów rejonowych, które odbędą się 9 listopada 2017 r.

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin