Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

9.06.2017
Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

W Uszwi na boisku „Orlik” odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Brzesko o Puchar Starosty Brzeskiego. Na starcie stanęły drużyny z 7 gmin powiatu Brzeskiego: Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum Wojakowa, Gimnazjum Borzęcin, Gimnazjum Brzesko, Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Gnojnik. Turniej rozegrano systemem „grupowym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej uplasowali się w stawce 7 drużyn na III miejscu.

Wyniki meczów zawodników z Woli Dębińskiej (mecze grupowe): PG Borzęcin - PG Wola Dębińska 4:0, PG Brzesko - PG Wola Dębińska 0:1, (półfinał): PG Wola Dębińska  - PG Gnojnik 4:5, (mecz o III miejsce): PG Wojakowa - PG Wola Dębińska 3:4.

Skład zwycięskiej drużyny: Dominik Drelicharz, Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Adam Serafin, Krystian Gostek, Łukasz Kosiba, Erwin Szwalec, Kamil Pietuch, Kornel Klimek. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. – Jaromir Radzikowski.

Tabela końcowa turnieju powiatowego w  piłce nożnej:

1.Gimnazjum Borzęcin

2.Gimnazjum Gnojnik

3.Gimnazjum Wola Dębińska

4.Gimnazjum Wojakowa

5-7.Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Brzesko

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin