Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

24.05.2017
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

W piątek 5 maja odbyły się zawody sportowe z cyklu Gminazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w piłce nożnej. Były to ostanie zawody dla szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Na obiekcie Orlik w Łysej Górze o Puchar Wójta Gminy Dębno Pana Wiesława Kozłowskiego rywalizowały drużyny: PG Łysa Góra, PG Sufczyn, PG Wola Dębińska.

Wyniki meczów:

PG Sufczyn – PG Wola Dębińska 0:4

PG Sufczyn – PG Łysa Góra 0:2

PG Łysa Góra – PG Wola Dębińska 0:5

Klasyfikacja końcowa :

1. PG Wola Dębińska
  2. PG Łysa Góra
  3. PG Sufczyn

Skład zwycięskiej drużyny: Grzegorz Jedynak, Dominik Drelicharz, Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Adam Serafin, Krystian Gostek, Łukasz Kosiba, Leszek Kutek, Erwin Szwalec, Kamil Pietuch, Kornel Klimek. Opiekunem: Jaromir Radzikowski.

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin