Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Szkoła Podstawowa z Porąbki Uszewskiej najlepsza w Powiecie Brzeskim

Szkoła Podstawowa z Porąbki Uszewskiej najlepsza w Powiecie Brzeskim

7.04.2017
Szkoła Podstawowa z Porąbki Uszewskiej najlepsza w Powiecie Brzeskim

Na sali sportowej  Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku. W zawodach wzięło udział 7 drużyn reprezentujących następujące gminy powiatu brzeskiego: Dębno, Brzesko, Szczurowa, Borzecin, Gnojnik, Iwkowa.

Drużyna Szkoły Podstawowej z Porąbki Uszewskiej nie miała sobie równych. Dziewczęta wywalczyły pierwsze miejsce w Turnieju i uzyskały awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w Tarnowie.

Wyniki spotkań grupowych:

Borzęcin – Strzelce Wielkie 0:3,  Uszew –Wola Dębińska 0:0,

Okocim – Porąbka Uszewska 3:6, Iwkowa – Porąbka Uszewska 2:4,

Borzęcin – Wola Dębińska 0:1, Uszew – Strzelce Wielkie 1:1,

Strzelce Wielkie – Wola Dębińska 0:4, Borzęcin – Uszew 1:2,

Okocim – Iwkowa 4:2

Półfinały:

Uszew – Porąbka Uszewska 1:5

Okocim –Wola Dębińska 4:2

Mecz o III miejsce:

Uszew – Wola Dębińska 1:4

Finał:

Porąbka Uszewska – Okocim  7:1

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Porąbka Uszewska, 2. SP Okocim, 3. SP Wola Dębińska, 4. SP Uszew, 5-7. SP Iwkowa, SP  Borzęcin, SP Strzelce Wielkie.

Drużyna wystąpiła w składzie: Weronika Dadej, Magdalena Migas, Marcelina Pabian, Gabriela Gurgul, Karolina Sacha, Kamila Hawryłko, Lidia Kozioł, Amelia Czesak, Dagmara Marecki, Roksana Wardzała, Małgorzata Góral Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego – mgr Agnieszka Radzikowska.

Wróć do aktualności

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin