Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

2.11.2016
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno

7 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej udział wzięły drużyny chłopców z gimnazjów w Sufczynie, Woli Dębińskiej, Łysej Górze i Porąbce Uszewskiej oraz drużyny dziewcząt z gimnazjów w Porąbce Uszewskiej i Łysej Górze.

W kategorii dziewcząt odbył się jeden mecz, który zdecydował o mistrzostwie gminy Dębno. Drużyna z gimnazjum w Łysej Górze zdecydowanie wygrała z dziewczętami z Porąbki Uszewskiej.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. PG Łysa Góra
  2. PG Porąbka Uszewska

W kategorii chłopców bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci gimnazjum w Woli Dębińskiej, którzy wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce. Pozostałe drużyny zdołały wygrać po jednym meczu, dlatego o kolejności decydował bilans bramkowy.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. PG Wola Dębińska
  2. PG Porąbka Uszewska
  3. PG Sufczyn
  4. PG Łysa Góra

Skład drużyny dziewcząt PG Łysa Góra: Weronika Najberek, Natalia Ogar, Patrycja Sacha, Oliwia Bodzioch, Izabela Mleczko, Sabina Godek. Opiekun: Mikołaj Gurgul.

Skład drużyny chłopców PG Wola Dębińska: Pałucki Paweł, Grzesik Konrad, Gostek Krystian, Serafin Adam, Szwalec Erwin, Kosiba Łukasz, Klimek Kornel, Jedynak Grzegorz, Kutek Grzegorz, Bogusz Dawid. Opiekun: Krzysztof Sołtys.

Wróć do aktualności