Aktualności sportowe

Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

28.09.2016
Zawody sztafet w Woli Dębińskiej

22 września 2016r. na obiektach sportowych przy ZS w Woli Dębińskiej odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych Gminy Dębno. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięły reprezentacje czterech szkół: SP Wola Dębińska, SP Łysa Góra, SP Maszkienice, SP Porąbka Uszewska.  Sztafeta składała się z dziesięciu reprezentantów szkoły, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z uczestników miał do przebiegnięcia dystans ok. 600m.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy:

1. SP Wola Dębińska
  2. SP Łysa Góra
  3. SP Maszkienice

Dziewczęta:

1. SP Wola Dębińska
  2. SP Łysa Góra
  3. SP Porąbka Uszewska

Do udziału w zawodach powiatowych zakwalifikowały się dwie najlepsze sztafety w każdej kategorii, wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy Puchar Wójta Gminy Dębno.

Wróć do aktualności