Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

16.07.2016
Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych

W ubiegłą sobotę odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn, w tym: LKS Orzeł Dębno, LKS Start 77 Biadoliny Szlacheckie, LKS Grom Sufczyn, LKS Kłos Łysa Góra, LKS Jastrząb Łoniowa, LKS Sokół Maszkienice. Każdy zespół mógł wystawić reprezentację do rozgrywek w piłce nożnej mężczyzn, piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, rzucie lotką do tarczy, przeciąganiu liny i rzucie piłką do kosza. Wyniki z poszczególnych konkurencji były brane pod uwagę przy wyłonieniu zwycięzcy w klasyfikacji ogólnej. Organizatorem imprezy była Gmina Dębno i LKS Orzeł Dębno.

Puchar Wójta Gminy Dębno za zajęcie I miejsca w Gminnej Spartakiadzie trafił do drużyny LKS  „Start 77” Biadoliny Szlacheckie a nagrody osobiście wręczył Wójt Wiesław Kozłowski. Oprócz pucharów i dyplomów każda drużyna otrzymała piłkę oraz bon na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 2300 zł.

Piłka nożna

Siatkówka

Rzut lotką do tarczy (dart) i rzut piłką do kosza

Przeciąganie liny