Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Letnia Liga Piłki Nożnej

13.07.2016
Letnia Liga Piłki Nożnej

Na obiekcie „Moje boisko Orlik 2012” w Dębnie od maja rozgrywany jest turniej piłki nożnej pn. „Letnia Liga Piłki Nożnej” o Puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Udział w nim mogą brać drużyny, w skład których wchodzą zawodnicy powyżej 16 roku życia.  W zmaganiach bierze udział siedem drużyn z terenu gminy Dębno. Do udziału zgłosiły się: Orzeł Dębno Oldboys, Fundacja Timszel, OSP Doły, UKS Orlik Dębno, One Way Riders, Kingway Jastew oraz Petro Awa. Na początku rozgrywek grała jeszcze jedna drużyna – Czarne Płuca, jednak wycofała się z dalszego uczestnictwa w Letniej Lidze.  Po rozegraniu pierwszej rundy prowadzi drużyna Petro Awa, która przegrała tylko jeden mecz, natomiast tuż za nią znajduje się UKS Orlik Dębno. Dokładne wyniki rozgrywek dostępne są tutaj.

Po rozegraniu 21 meczów w klasyfikacji króla strzelców prowadzą Patryk Tomczyk i Artur Hebda którzy trafili do bramki rywali po 15 razy.

Drużyny występują w składach:

Petro Awa: Jakub Kumorek, Patryk Tomczyk, Kamil Bojdo, Krystian Hebda, Arkadiusz Michałek, Jan Frankowski, Robert Chmielarz, Marek Kalemba, Grzegorz Lech, Mateusz Kubala, Sebastian Greń.

Kingway Jastew: Krzysztof Kołek, Jacek Kubala, Janusz Nowak, Arkadiusz Kołek, Patryk Gurgul, Tomasz Chomiak, Tomasz Krzyżak, Damian Sowa, Łukasz Pach, Mariusz Jabłoński, Andrzej Ledziński, Artur Hebda.

One Way Riders: Dominik Hebda, Kamil Urbański, Paweł Cichy, Łukasz Adamczyk, Piotr Niemiec, Dominik Kraj, Mateusz Mikosz, Dawid Grzesik, Filip Grzesik, Kuak Mateusz, Krzysztof Cichy.

Fundacja Timszel: Łukasz Przybyło, Bartłomiej Ogar, Krystian Zdeb, Jakub Bednarek, Grzegorz Urbański, Tomasz Roczniak, Paweł Chrapusta, Łukasz Przybyło, Martynian Kolbusz, Gabriel Morys, Oskar Klimek.

Orzeł Dębno Oldboys: Mateusz Witek, Mariusz Gicala, Andrzej Zydroń, Piotr Marecik, Mirosław Kieraś, Piotr Piotrowski, Kazimierz Roczniak, Piotr Zapart, Łukasz Gębski, Ireneusz Gicala, Piotr Mleczko, Paweł Szkarłat.

OSP Doły: Dominik Bodura, Piotr Gurgul, Marcin Pabian, Paweł Bodura, Grzegorz Zych, Szymon Mleczko, Jonasz Nowak, Tomasz Bodura, Aleksander Bodura.

UKS Orlik Dębno: Łukasz Pawłowski, Mikołaj Gurgul, Szymon Michałek, Daniel Kos, Jakub Wolnik, Maciej Rudek, Marcin Górski, Krzysztof Gagatek, Jakub Biliński, Rafał Kluska.

Wróć do aktualności