Aktualności sportowe

Turniej szachowy w Łysej Górze

21.12.2015
Turniej szachowy w Łysej Górze

7 grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łysej Górze został rozegrany turniej szachowy dziewcząt i chłopców w kategorii gimnazjów i szkół podstawowych. Do udziału zgłoszeni zostali uczniowie szkół podstawowych z Niedźwiedzy, Dębna, Sufczyna, Łoniowej, Biadolin Szlacheckich i Łysej Góry oraz uczniowie gimnazjów z Łysej Góry i Porąbki Uszewskiej.

Wyniki:

Szkoły podstawowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta:

1. Anna Gurgul – SP Łysa Góra
  2. Sabrina Wąs – SP Łoniowa
  3. Natalia Bączek –SP Łysa Góra

Chłopcy:

1. Kacper Roman - SP Łysa Góra
  2. Kacper Kijko – SP Niedźwiedza
  3. Igor Drużkowski – SP Łysa Góra

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej :

Dziewczęta:

1. Gabriela Marecik – PG Porąbka Uszewska

Chłopcy

1. Filip Urbaszewski – PG Łysa Góra
  2. Krzysztof Mleczko - PG Porąbka Uszewska
  3. Paweł Drużkowski - PG Porąbka Uszewska

Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Dębnie oraz ZSP w Łysej Górze, a za przeprowadzenie zawodów odpowiedzialny był Mikołaj Gurgul. Sędzią zawodów był Pan Aleksander Gurgul -  nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP w Łysej Górze. W imieniu Wójta Gminy Dębno medale i dyplomy wręczył dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego Pan Artur Potępa.

Wróć do aktualności