Aktualno軼i sportowe

Strona g堯wna » SPORT » Aktualno軼i sportowe » Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej w tenisie sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej w tenisie sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚

18.12.2015
Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej w tenisie sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚

W ubieg造m miesi帷u w Zespole Szk馧 w Sufczynie odby造 si zawody z cyklu Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej w tenisie sto這wym dziewcz徠. Do udzia逝 w turnieju zosta造 zg這szone uczennice ze szk馧 podstawowych w υniowej, Sufczynie, ㄊsej G鏎ze, Jaworsku, Nied德iedzy. Zawody zosta造 rozegrane systemem rosyjskim, do dw鏂h przegranych.

Podobnie jak w ubieg造m roku, zawody zosta造 zdominowane przez dziewcz皻a ze Szko造 Podstawowej w ㄊsej G鏎ze, kt鏎e uzyska造 awans do zawod闚 powiatowych w grze indywidualnej i znalaz造 si na miejscach od I - IV. Kolejne miejsca przypad造 reprezentantkom SP Nied德iedza i SP Jaworsko.

Wyniki w grze indywidualnej
1. Ogar Natalia SP ㄊsa G鏎a
2. Najberek Weronika SP ㄊsa G鏎a
3. Smole Wiktoria SP ㄊsa G鏎a
4. Gurgul Anna SP ㄊsa G鏎a
5. Kukla Amelia SP Nied德iedza
6. Bojdo Julia SP Jaworsko

Wyniki w grze dru篡nowej:
1. SP ㄊsa G鏎a I
2. SP ㄊsa G鏎a II
3. SP Jaworsko
4. SP Nied德iedza I
5. SP Sufczyn

Awans do zawod闚 powiatowych uzyska造 dwie dru篡ny z SP w ㄊsej G鏎ze.

Zaledwie kilka dni p騧niej w tej samej plac闚ce  odby造 si zawody w tenisie sto這wym ch這pc闚. Zawodnicy rywalizowali w grze pojedynczej  i dru篡nowej. W turnieju wzi瘭i udzia uczniowie ze szk馧 podstawowych w Sufczynie, ㄊsej G鏎ze, Jaworsku, Por帳ce Uszewskiej, Maszkienic, Biadolin Szlacheckich i υniowej. Zawody zosta造 rozegrane systemem rosyjskim, do dw鏂h przegranych.

Awans do zawod闚 powiatowych uzyska這 sze軼iu najlepszych tenisist闚:

1. Krupa Kacper  SP ㄊsa G鏎a
  2. Korna Bart這miej SP Por帳ka Uszewska
  3. Batko Bart這miej SP ㄊsa G鏎a
  4. Tyrkiel Kacper SP ㄊsa G鏎a
  5. Walczak Patryk SP Por帳ka Uszewska
  6. Biele雟ki Dariusz SP Biadoliny Szlacheckie

Wyniki w grze dru篡nowej:

1. SP ㄊsa G鏎a I
  2. SP Por帳ka Uszewska I
  3. SP Por帳ka Uszewska II
  4. SP Maszkienice
  5. SP ㄊsa G鏎a II
  6. SP Sufczyn
  7. SP Jaworsko
  8. SP υniowa

Awans do rywalizacji na szczeblu powiatowym uzyska造 dwie dru篡ny.

Zawody zosta造 rozegrane pod patronatem W鎩ta Gminy D瑿no Wies豉wa Koz這wskiego. Ich organizatorem by Urz康 Gminy w D瑿nie oraz Zesp馧 Szk馧 w Sufczynie. Igrzyska zorganizowa Miko豉j Gurgul. W imieniu W鎩ta nagrody indywidualne oraz Puchar wr璚zy zast瘼ca dyrektora ZS w Sufczynie Pan Tomasz Krzysztofczyk.

Wr鵵 do aktualno軼i

W g鏎
Kapita Ludzki - Narodowa Strategia Sp鎩no軼i Gmina D瑿no Unia Europejska - Europejski Fundusz Spo貫czny
Modernizacja strony WWW wsp馧finansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia ma這polskich JST",