Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców pn. Mini T-Mobile Ekstraklasa

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców pn. Mini T-Mobile Ekstraklasa

30.11.2015
Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców  pn. Mini T-Mobile Ekstraklasa

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej  Piłki Nożnej Chłopców pn. "Mini T- Mobile Ekstraklasa" dla uczniów szkoły podstawowej. Współorganizatorem rozgrywek był Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. W sportowych zmaganiach wzięły udział drużyny ze szkoły podstawowej, które otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie (Polskiej Ligi Piłki Nożnej). Poszczególne reprezentacje składały się z 6 uczestników, w tym: 4 rozgrywających, bramkarza oraz zawodnika rezerwowego. Zwycięska drużyna otrzymała puchar, dyplomy, medale i słodycze ufundowane przez sponsorów. Turniej sędziował  opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel wychowania fizycznego - Jaromir Radzikowski.

Wyniki meczów:

Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2:0

Wisła Kraków - Lech Poznań 1:4

Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:1

Cracovia Kraków - Lech Poznań 3:3

Legia Warszawa - Lech Poznań 1:2

Cracovia Kraków -  Wisła Kraków 2:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Lech Poznań - 7 punktów

2. Legia Warszawa - 6 punktów

3. Wisła Kraków - 3 punktów

4. Cracovia Kraków - 1 punktów