Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Mecz piłki nożnej Absolwenci - Abiturienci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

16.11.2015
Mecz piłki nożnej Absolwenci - Abiturienci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" działający na terenie Gminy Dębno zorganizował mecz piłki nożnej w którym rywalizowali Absolwenci z Abiturientami Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Rozgrywki miały nieoczekiwany przebieg, gdyż od początku młodsi uczestnicy rywalizacji mieli zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnym zespołem. Ostatecznie, sportowe spotkanie zakończyło się wynikiem 22:7 i tym samym wygraną Absolwentów.

Rozgrywki łącznie trwały 50 minut. Najlepsi strzelcy meczu z drużyny Abiturientów - Dawid Kaczor (5 bramek) i Absolwentów - Daniel Kos (11 bramek) otrzymali pamiątkowe koszulki fundacji "Dar Serca". Piłkarskie zmagania odbywały sie pod sędziowskim okiem opiekuna Uczniowskiego Klubu Sportowego "Atlas" i nauczyciela wychowania fizycznego - Jaromira Radzikowskiego. Pomysł zorganizowania takiej inicjatywy sportowej napotkał się ze sporym entuzjazmem, dlatego też będzie organizowany każdego roku.

Składy drużyn:

Absolwenci: Daniel Kos, Maciej Jarosz, Jakub Biliński, Krystian Gostek, Józef Nowak

Abiturienci: Marcin Sadłoń, Dawid Kaczor, Michał Stolarczyk, Jakub Kubala

Wróć do aktualności