Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Gimnazjum w Woli Dębińskiej Wicemistrzem Powiatu Brzeskiego

Gimnazjum w Woli Dębińskiej Wicemistrzem Powiatu Brzeskiego

5.11.2015
Gimnazjum w Woli Dębińskiej Wicemistrzem Powiatu Brzeskiego

W hali sportowej  w Szczurowej, zostały rozegrane zawody w Unihokeju Dziewcząt o Puchar Starosty  w ramach Powiatowej Gimnazjady Powiatu Brzeskiego. Drużyna Publicznego Gimnazjum  z Woli Dębińskiej uplasowała sie na II miejscu w powiecie.

W sportowych zmaganiach wzięło udział pięć drużyn reprezentacji gmin: Dębno, Brzesko, Szczurowa, Borzecin.

Wyniki spotkań:

1. Borzęcin – Jadowniki 1:1,
2. Zaborów – Szczurowa 0:1,
3. Borzęcin – Wola Dębińska 2:2,
4. Jadowniki – Zaborów 0:1,
5. Szczurowa – Wola Dębińska 0:1,
6. Borzęcin – Zaborów 0:0,
7. Jadowniki – Szczurowa 0:1,
8. Zaborów – Wola Dębińska 0:0,
9. Borzęcin – Szczurowa 0:1,
10. Jadowniki – Wola Dębińska 0:0

Klasyfikacja końcowa:

1. PG Szczurowa,
2. PG Wola Dębińska,
3. PG Zaborów,
4. PG Borzęcin,
5. PG Jadowniki
Dziewczęta ze szkoły w Woli Dębińskiej wystąpiły w składzie: Joanna Sowa, Aleksandra Machowska, Laura Tomczyk, Gabriela Wąsik, Gabriela Ciemięga, Diana Dzierwa, Gabriela Fitrzyk, Małgorzata Mucha, Kinga Koczwara, Agnieszka Kłusek, Emilia Kubala.

Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel wychowania  fizycznego - Jaromir Radzikowski.

Wróć do aktualności