Aktualności sportowe

Strona główna » SPORT » Aktualności sportowe » Gimnazjum w Woli Dębińskiej Mistrzem Gminy Dębno w Halowej Piłce Nożnej

Gimnazjum w Woli Dębińskiej Mistrzem Gminy Dębno w Halowej Piłce Nożnej

3.11.2015
Gimnazjum  w Woli Dębińskiej Mistrzem Gminy Dębno w Halowej Piłce Nożnej

W hali sportowej w Porąbce Uszewskiej odbyły sie Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego rozgrywane w ramach młodzieżowej Gminazjady.

Do turnieju przystąpiły cztery drużyny gimnazjum z terenu Gminy Dębno. W wyniku sportowej rywalizacji  I miejsce zajęła Wola Dębińska, która pokonała  Łysą Górę  6:0, Porąbkę Uszewską  3:0 i zremisowała z  Sufczynem 1:1.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Gimnazjum Wola Dębińska

2. Gimnazjum Sufczyn

3. Gimnazjum Porąbka Uszewska

4. Gimnazjum Łysa Góra

Zwycięska drużyna Gimnazjum z Woli Dębińskiej wystąpiła w składzie:  Daniel Kos, Jakub Biliński, Maciej Jarosz, Piotr Wronkowski, Krystian Gostek, Kamil Jagieła, Józef Nowak, Bartosz Kural, Eryk Piszczek.

Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel wychowania fizycznego - Jaromir Radzikowski.

Wróć do aktualności