Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

Zaproszenie na spotkanie autorskie

11.02.2016
Zaproszenie na spotkanie autorskie

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Lidią Luchter - Krupińską, które odbędzie się 23 lutego, tj. wtorek o godzinie 17:30. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na plakacie.

Dzień Seniora w Łysej Górze

11.02.2016
Dzień Seniora w Łysej Górze

Pod koniec stycznia odbył się kolejny Dzień Seniora w Gminie Dębno. Tym razem VI edycję uroczystości obchodzili mieszkańcy Łysej Góry. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w miejscowym kościele. Następnie uczestnicy udali się do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, gdzie mieli okazję obejrzeć występy artystyczne w wykonaniu dzieci w wieku przedszkolnym.

Łysa Góra. XVI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

3.02.2016
Łysa Góra.  XVI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

W połowie stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze, odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych . Do muzycznych zmagań przystąpiło 40 uczestników z przedszkoli oraz szkół działających na terenie Gminy Dębno. W Komisji Artystycznej zasiedli zawodowi muzycy: Teresa Szydłowska i Jerzy Pleśniarski.

Jasełka w Maszkienicach

20.01.2016
Jasełka w Maszkienicach

Wielu mieszkańców Maszkienic oglądało przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej. W tym roku sztukę wystawiono trzykrotnie: podczas Dnia Seniora, następnie w niedzielne popołudnia: 10. i 17. stycznia. Młodzi aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności na scenie Domu Ludowego w Maszkienicach.

„Gdybym mógł cofnąć czas”

19.01.2016
„Gdybym mógł cofnąć czas”

10 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół w Sufczynie został zaprezentowany spektakl teatralny pt. „ Kłamstwo”, przygotowany przez grupę teatralną działająca w parafii Sufczyn w skład której wchodzą uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, absolwenci ze szkół średnich, studenci i rodzice.

"Gdybym mógł cofnąć czas..."

7.01.2016
"Gdybym mógł cofnąć czas..."

Grupa teatralna w Sufczynie  serdecznie zaprasza  na spektakl teatralny pt. " Kłamstwo",  przygotowany  według scenariusza Marcina Kobierskiego, w reżyserii  Lucyny Potępy, ks.  Łukasza Pawłowskiego oraz Kornelii Bednarek.  W organizację wydarzenia zaangażowali się uczniowie Zespołu Szkół w Sufczynie, absolwenci oraz rodzice.

[ poprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ]