KULTURA

Drukuj drukuj

Wydarzenia kulturalne

Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

Dzień Babci i Dziadka w DCK

24.01.2018
Dzień Babci i Dziadka w DCK

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które dają wiele ciepła i emocji-to Święto Babci i Dziadzia.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, zawsze znajdą dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, a przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce dnia 22 stycznia 2018 r.w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbyła się ta ważna uroczystość dla wszystkich Babć i Dziadziów zaproszonych przez dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej.

Koncert Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

18.01.2018
Koncert Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych, który odbędzie się 20 stycznia 2018 r. o godz. 17:30 w Dębińskim Centrum Kultury.

Ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury

4.01.2018
Ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury

Ferie zimowe w gminie Dębno już coraz bliżej. Niezależnie od warunków pogodowych, dzieci oraz młodzież mogą ciekawie i pożytecznie spędzić wolny czas uczestnicząc w półkolonii organizowanej przez Dębińskie Centrum Kultury.

Jasełka Bożonarodzeniowe

22.12.2017
Jasełka Bożonarodzeniowe

Zazwyczaj na uroczystościach przedszkolnych to dzieci prezentują występy artystyczne, ale tym razem na scenie DCK w Jastwi, w dniu 17.12.2017 r., rodzice z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej byli głównymi aktorami, przedstawiając dla swoich dzieci i wszystkich zaproszonych gości przygotowane przez siebie Jasełka. Wszyscy artyści wcielili się w swoje role, byli wspaniałymi aktorami. Przedstawiane Jasełka przywołały atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

„Świąteczny czas – tradycje Bożonarodzeniowe oczami dzieci”

18.12.2017
„Świąteczny czas – tradycje Bożonarodzeniowe oczami dzieci”

W Muzeum Zamek w Dębnie 6 grudnia, a więc w dzień św. Mikołaja, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom Międzypowiatowego Konkursu, którego temat w tym roku brzmiał: „Świąteczny czas – tradycje Bożonarodzeniowe oczami dzieci”.

Festiwal „Listopad nie musi być smutny”

27.11.2017
Festiwal „Listopad nie musi być smutny”

20 listopada 2017 r. odbył się VII Gminny Festiwal „Listopad nie musi być smutny”, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole im Jana Pawła II w Woli Dębinskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

Zimowe Spotkania przy Piwie w Dębnie

24.11.2017
Zimowe Spotkania przy Piwie w Dębnie
Zimowe Spotkania przy Piwie – to ostatnie w tym roku z cyklu kwartalnych Spotkań przy Napojach, na które organizatorzy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie – Oddział Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury zaprosili licznie przybyłych gości....

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

20.11.2017
Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

W piątek 10 listopada w Bibliotece Publicznej w Sufczynie odbyło się „święto czytelniczek”, ponieważ swoją obecnością w tym dniu zaszczyciła nas pani Krystyna Mirek, jedna z najpopularniejszych obecnie autorek powieści dla kobiet. Czytelniczki kochają jej książki za wartką akcję, pozytywne przesłanie oraz humor i fakt, że mogą łatwo utożsamiać się z bohaterkami.

Zimowe spotkania przy piwie na Zamku w Dębnie

17.11.2017
Zimowe spotkania przy piwie na Zamku w Dębnie

Zimowe Spotkania przy Piwie – to ostatnie w tym roku z cyklu kwartalnych Spotkań przy Napojach, na które organizatorzy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie – Oddział Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają w dniu 19 listopada o godz. 17.

Matecznik Tradycji w Gminie Dębno

10.11.2017
Matecznik Tradycji w Gminie Dębno

Dnia 29 września 2017 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu i Dębińskim Centrum Kultury o utworzeniu w Gminie Dębno Matecznika Tradycji. Zamysł ten powstał w ramach projektu edukacyjnego Małopolska Szkoła Tradycji, sfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 (Fundusze Europejskie, Program Regionalny), realizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 14

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12