Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno”

30.03.2018
XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno”

XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno” odbyła się w Publicznej  Szkole  Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej w dniu 27 marca 2018 r.

Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

25.07.2018
Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

Pani Małgorzata Dudek, opiekun Klubu Młodego Odkrywcy działającego przy PSP Porąbka Uszewszka zaprasza w piątek, 27 lipca 2018 roku na obserwacje i pokazy astronomiczne z użyciem profesjonalnych teleskopów ustawionych na boisku sportowym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

Niewątpliwie można uznać kolejną już XIV Muzealną Noc Świętojańską w zamku w Dębnie, która odbyła się w 17 czerwca, za niezwykle udaną.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, urokliwy dziedziniec zamku wypełnił się po brzegi publicznością, przybyłą na kolejne wydarzenie jubileuszowego roku obchodów 40-lecia placówki.

Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

25.06.2018
Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

16 czerwca 2018 r. odbył się Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do turnieju zgłosiły się reprezentacje:

Publiczne Przedszkole w Łoniowej, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Sufczynie, Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" w Woli Dębińskiej, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich.

VIII edycja „Patriotycznego śpiewania”

30.04.2018
VIII edycja „Patriotycznego śpiewania”

Bardzo serdecznie zapraszamy na VIII już edycję „Patriotycznego śpiewania” – wydarzenia, które od początku gromadzi wszystkich, którzy chcą wspólnie, radośnie i śpiewająco uczcić Święto Konstytucji 3 Maja.

II Gminny Konkurs Mały Omnibus

II Gminny Konkurs Mały Omnibus

Słownik języka polskiego podaje kilka znaczeń wyrazu „omnibus”. Jedno z nich mówi, że jest to człowiek mający wszechstronną wiedzę, specjalista z każdej dziedziny wiedzy. To założenie przyświecało nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły, którzy podjęli się organizacji II Gminnego Konkursu Mały Omnibus, skierowanego do nauczania początkowego.

Targi Turystyczne

Targi Turystyczne

W tym roku, aż sześć gmin z województwa małopolskiego: Miasto i Gmina Brzesko oraz gminy Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Skrzyszów i Szczurowa, prezentowały swoje walory turystyczno-kulturowe na festiwalu FREE TIME, odbywającym się w dniach 7-8 kwietnia w Gdańsku oraz na X Jubileuszowym Active Live AGROTRAVEL, odbywającym się w dniach 20-22 kwietnia w Kielcach.

XIV Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz”

28.03.2018
XIV Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz”

Tradycyjnie już 21 marca w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny i w Światowy Dzień Poezji w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbył się  XIV Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz”. Współorganizatorami tej słownej rywalizacji byli: Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

IX Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę

27.03.2018
IX Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę

23 marca Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworsku we współpracy z Dębińskim Centrum Kultury  zorganizowała IX Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę.

II Gminny Przegląd Piosenki Ludowej "Dziecięca Folkowa Lista Przebojów"

25.03.2018
II Gminny Przegląd Piosenki Ludowej "Dziecięca Folkowa Lista Przebojów"

II Gminny Przegląd Piosenki Ludowej "Dziecięca Folkowa Lista Przebojów" odbył się  20 marca 2018 r. w DCK w Jastwi. Organizatorem przeglądu było Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 12