Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

Zajęcia Wakacyjne w DCK 2018

28.05.2018
Zajęcia Wakacyjne w DCK 2018

Zajęcia realizowane będą od 2 do 27 lipca 2018 r. od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi. Pod opieką nauczycieli - instruktorów będzie można ciekawie i pożytecznie spędzić czas uczestnicząc w warsztatach: plastycznych, muzycznych, edukacyjno – integracyjnych, rekreacyjno - ruchowych.

Noc Muzeów w Zamku w Dębnie

28.05.2018
Noc Muzeów w Zamku w Dębnie

Tegoroczna Noc Muzeów w Zamku w Dębnie przebiegała według scenariusza „Przepis na życie po staropolsku, czyli dobre rady naszych pradziadów”.

Świętowanie Konstytucji 3 Maja

Świętowanie Konstytucji 3 Maja

Już po raz ósmy organizatorzy, Muzeum Zamek w Dębnie wraz z Fundacją TIMSZEL zaprosili do wspólnego świętowania Konstytucji 3 Maja. W to wyjątkowe, piękne, słoneczne popołudnie w Sali Koncertowej w Zamku, w Dębnie, zabrzmiał dźwięczny, zgodny chór wspomagany instrumentalnie przez fortepian, skrzypce, a nawet ukulele. Wspólne, radosne świętowanie płynące z potrzeby serca potwierdza słuszność organizacji takich przedsięwzięć.

Konkurs o tytuł Mistrza Ortografii Gminy Dębno rozstrzygnięty

Konkurs o tytuł  Mistrza Ortografii Gminy Dębno rozstrzygnięty

26. kwietnia 2018 r. uczniowie klas IV-VI walczyli po raz dwudziesty trzeci o zwycięstwo w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maszkienicach przy współpracy z Dębińskim Centrum Kultury.

VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

W dniu 19.04.2018r. w DCK w Jastwi odbył się VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II", organizowany przez Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

Turniej Piłki Nożnej ,,Mini Champions League - 2018”

Turniej Piłki Nożnej  ,,Mini Champions League - 2018”

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem ,,Mini - Champions League - 2018”. Na starcie turnieju stanęło pięć drużyn, a  turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym”.

XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno”

30.03.2018
XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno”

XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno” odbyła się w Publicznej  Szkole  Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej w dniu 27 marca 2018 r.

Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

25.07.2018
Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

Pani Małgorzata Dudek, opiekun Klubu Młodego Odkrywcy działającego przy PSP Porąbka Uszewszka zaprasza w piątek, 27 lipca 2018 roku na obserwacje i pokazy astronomiczne z użyciem profesjonalnych teleskopów ustawionych na boisku sportowym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

Niewątpliwie można uznać kolejną już XIV Muzealną Noc Świętojańską w zamku w Dębnie, która odbyła się w 17 czerwca, za niezwykle udaną.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, urokliwy dziedziniec zamku wypełnił się po brzegi publicznością, przybyłą na kolejne wydarzenie jubileuszowego roku obchodów 40-lecia placówki.

Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

25.06.2018
Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

16 czerwca 2018 r. odbył się Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do turnieju zgłosiły się reprezentacje:

Publiczne Przedszkole w Łoniowej, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Sufczynie, Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" w Woli Dębińskiej, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 12