Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

W dniu 19.04.2018r. w DCK w Jastwi odbył się VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II", organizowany przez Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

Turniej Piłki Nożnej ,,Mini Champions League - 2018”

Turniej Piłki Nożnej  ,,Mini Champions League - 2018”

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem ,,Mini - Champions League - 2018”. Na starcie turnieju stanęło pięć drużyn, a  turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym”.

XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno”

30.03.2018
XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno”

XIX edycja Konkursu o tytuł „Najlepszego Matematyka Gminy Dębno” odbyła się w Publicznej  Szkole  Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej w dniu 27 marca 2018 r.

Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

25.07.2018
Obserwacja całkowitego zaćmienia Księżyca

Pani Małgorzata Dudek, opiekun Klubu Młodego Odkrywcy działającego przy PSP Porąbka Uszewszka zaprasza w piątek, 27 lipca 2018 roku na obserwacje i pokazy astronomiczne z użyciem profesjonalnych teleskopów ustawionych na boisku sportowym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

XIV Muzealna Noc Świętojańska w zamku w Dębnie

Niewątpliwie można uznać kolejną już XIV Muzealną Noc Świętojańską w zamku w Dębnie, która odbyła się w 17 czerwca, za niezwykle udaną.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, urokliwy dziedziniec zamku wypełnił się po brzegi publicznością, przybyłą na kolejne wydarzenie jubileuszowego roku obchodów 40-lecia placówki.

Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

25.06.2018
Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno

16 czerwca 2018 r. odbył się Sportowy Turniej Przedszkolaków o Puchar Wójta Gminy Dębno. Do turnieju zgłosiły się reprezentacje:

Publiczne Przedszkole w Łoniowej, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Sufczynie, Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" w Woli Dębińskiej, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich.

VIII edycja „Patriotycznego śpiewania”

30.04.2018
VIII edycja „Patriotycznego śpiewania”

Bardzo serdecznie zapraszamy na VIII już edycję „Patriotycznego śpiewania” – wydarzenia, które od początku gromadzi wszystkich, którzy chcą wspólnie, radośnie i śpiewająco uczcić Święto Konstytucji 3 Maja.

II Gminny Konkurs Mały Omnibus

II Gminny Konkurs Mały Omnibus

Słownik języka polskiego podaje kilka znaczeń wyrazu „omnibus”. Jedno z nich mówi, że jest to człowiek mający wszechstronną wiedzę, specjalista z każdej dziedziny wiedzy. To założenie przyświecało nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły, którzy podjęli się organizacji II Gminnego Konkursu Mały Omnibus, skierowanego do nauczania początkowego.

Targi Turystyczne

Targi Turystyczne

W tym roku, aż sześć gmin z województwa małopolskiego: Miasto i Gmina Brzesko oraz gminy Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Skrzyszów i Szczurowa, prezentowały swoje walory turystyczno-kulturowe na festiwalu FREE TIME, odbywającym się w dniach 7-8 kwietnia w Gdańsku oraz na X Jubileuszowym Active Live AGROTRAVEL, odbywającym się w dniach 20-22 kwietnia w Kielcach.

XIV Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz”

28.03.2018
XIV Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz”

Tradycyjnie już 21 marca w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny i w Światowy Dzień Poezji w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbył się  XIV Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz”. Współorganizatorami tej słownej rywalizacji byli: Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 12