Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne

Zaproszenie na ferie zimowe w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi

6.12.2018
Zaproszenie na ferie zimowe w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza dzieci od 6 lat, uczniów szkół podstawowych na ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi w terminie od 14.01.2019 r. do 25.01.2019 r. (od poniedziałku do piątku) w godz. 9:00 - 15:00. Podczas ferii uczestnicy wezmą udział w warsztatach rekreacyjno - ruchowych, plastycznych, muzycznych, edukacyjnych oraz w różnorodnych grach i zabawach. Dodatkowym urozmaiceniem będą wyjazdy, spotkania profilaktyczne.

Zaproszenie na spektakl pt. "Ziemia Obiecana"

Zaproszenie na spektakl pt. "Ziemia Obiecana"

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie oraz teatr "Jasne Światło" serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Dębno na spektakl pt. "Ziemia Obiecana", który odbędzie się 2 grudnia 2018 o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej PSP w Sufczynie.

Zaproszenie na Zimowe Spotkanie przy Piwie

Zaproszenie na Zimowe Spotkanie przy Piwie

Przed nami ostatnie w tym roku wydarzenie w ramach cyklu „Kwartalnych Spotkań przy Napojach”. W niedzielę, 18 listopada zapraszamy do Muzeum Zamek w Dębnie. Początek o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

Podczas „Zimowego Spotkania przy Piwie” odbędzie się wyjątkowy koncert „Zapomniane Arcydzieła Polskiej Muzyki Fletowej”. Swoje muzyczne umiejętności zaprezentują: Marta Klupś-Radny i Wioletta Fluda.

Jesienne Spotkanie przy Herbacie

Jesienne Spotkanie przy Herbacie

W Oddziale Muzeum Okręgowego w Tarnowie - w Muzeum Zamek w Dębnie odbyło się 7 października Jesienne Spotkanie przy Herbacie połączone z wyjątkowym koncertem w wykonaniu znakomitej pianistki Niny Kuźmy-Sapiejewskieji otwarciem wystawy instrumentów muzycznych z kolekcji Teresy Waydowicz.

Zajęcia plastyczne z elementami ceramiki

1.10.2018
Zajęcia plastyczne z elementami ceramiki

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia plastyczne z elementami ceramiki w nowym roku szkolnym.

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 4 października 2018 r. o godzinie 16:30.

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Taniec estradowy dla dzieci

21.09.2018
Taniec estradowy dla dzieci

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 4-10 lat na zajęcia tańca estradowego. Rozpoczęcie już w najbliższy poniedziałek tj. 24 września.

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Letnie Spotkania przy Winie

8.08.2018
Letnie Spotkania przy Winie

Letnie Spotkania przy Winie, które miały miejsce w  niedzielę 5 sierpnia w zamku w Dębnie, wpisały się w niezwykły sposób w obchody Jubileuszu Czterdziestolecia istnienia tej muzealnej placówki. Powodów było co najmniej kilka.

Niezwykłe całkowite zaćmienie Księżyca

6.08.2018
Niezwykłe całkowite zaćmienie Księżyca

27 lipca 2018 roku w godzinach nocnych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej obserwowano niezwykły kosmiczny spektakl.

XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

26.06.2018
XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

Dnia 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze Letnim w Łoniowej odbył się XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego KRAKOWIACZEK. Organizatorami wydarzenia byli Dębińskie Centrum Kultury i Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”. Patronat honorowy objęli Starosta Brzeski Andrzej Potępa i Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

29. Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

6.06.2018
29. Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego

W tym roku odbędzie się 29. edycja Przeglądu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego. Największa impreza folklorystyczna (w kategorii dziecięcej) w Małopolsce. Przegląd swoim zasięgiem obejmuje region Krakowiaków Wschodnich, Zachodnich, Pogórza Ciężkowickiego i pogranicza krakowsko-rzeszowskiego.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 12